Lovski kinološki dogodki 2014

PNZVGLovsko - kinološke prireditve

Seznam lovsko kinoloških prireditev v letu 2014 po pasemskih klubih in Lovsko kinoloških društvih.

 


Društvo ljubiteljev ptičarjev
01.03. Beltinci - preizkušnja zanesljivosti prinašanja izgubljenega; vodja prireditve: Sašo Ferenčič, 031 574 386
31.05. Zg. Hajdina - vzrejni pregled ptičarjev; kontaktna oseba: Nataša Gederer, 041 285 939
28.06. Beltinci - UP v delu po umetni krvni sledi; vodja prireditve: Franc Krnjak, 040 139 737
04./05.10. Memorial Bogdana Sežuna / CACT; kraj še ni določen; kontaktna oseba: Saša Volarič, 051 346 088
25./26.10. VUP ptičarjev / CACT; kraj še ni določen; kontaktna oseba: Saša Volarič, 051 346 088
29./30.11. Slavonija – HR – uporabnostna preizkušnja v lovu na divje prašiče; kontaktna oseba: Dušan Hvala, 041 646 641
06.12. Medvode - vzrejni pregled; kontaktna oseba: Nataša Gederer, 041 285 939


Klub ljubiteljev psov jamarjev Slovenije______________________________www.klpj.si
18.01. Ljubljana, Gospodarsko razstavišče - specialna razstava jazbečarjev / CAC s pričetkom ob 17.uri; vodja prireditve: Dušan Rosenfeld, 040 898 000
26.04. LD Velika Nedelja - vzrejni pregled + vzrejna preizkušnja jamarjev; zbor ob 8.uri pri lovski koči v Trgovišču; vodja prireditve: Dušan Rosenfeld, 040 898 000
07.09. VUP terierjev / CACT; kraj še ni določen; kontaktna oseba: Dušan Rosenfeld, 040 898 000
28.09. VUP jazbečarjev / CACT; kraj še ni določen; kontaktna oseba: Dušan Rosenfeld, 040 898 000
11.10. LD Vrhnika - vzrejni pregled + vzrejna preizkušnja terierjev; zbor ob 8.uri pri kamnolomu Pod čelom; kontaktna oseba: Damjana Švegelj Žnidaršič, 040 396 041
18.10. LD Vrhnika - vzrejni pregled + vzrejna preizkušnja jazbečarjev; zbor ob 8.uri pri kamnolomu Pod čelom; kontaktna oseba: Damjana Švegelj Žnidaršič, 040 396 041


Klub rodezijskih grebenarjev Slovenije__________________www.rodezijski-grebenar.si
08.06. Rogla – 7. klubska razstava / CAC; vodja prireditve: Maja Sušec
LKD Bela Krajina
12.04. LD Adlešiči – UP v delu po krvni sledi; zbor ob 8.uri pri lovski koči na Grajnici; vodja prireditve: Marko Veselič, 041 551 546
06.09. LD Dragatuš - ocenjevanje zunanjosti + PNZ za vse pasme lovskih psov, razen ptičarjev in prinašalcev ter lokalna tekma visokonogih goničev; zbor ob 8.uri pred lovsko kočo Vušec; vodja prireditve: Franc Panjan, 041 606 697


LKD Celje____________________________________________www.lkd-drustvo-celje.si
24.05. Lovski dom LD Žalec, Rinka - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; vodja prireditve: Janez Šumak, 041 685 664
28.06. Lovski dom LD Bojansko Štore, Svetina - UP v delu po krvni sledi; vodja prireditve: Bogomil Udovč, 031 450 188
05.09. Lovski dom LD Žalec, Rinka - PNZ jamarjev v rovu; vodja prireditve: Bogdan Dolenc, 041 363 966
06.09. Lovski dom LD Šentjur – PNZ jamarjev na planem; vodja prireditve: Bogdan Dolenc, 041 363 966
13.09. Lovski dom LD Luče, – UP v delu po krvni sledi; vodja prireditve: Janez Šumak, 041 685 664
27.09. Strelišče LD Gornji Grad, Florjan - PNZ goničev in brak jazbečarjev; vodja prireditve: Janez Šumak, 041 685 664
04.10. Gostišče Pri treh ribnikih, Rogaška Slatina - PNZ goničev in brak jazbečarjev; vodja prireditve: Jožica Metelko – Kraševec, 041 647 216
11.10. Lovski dom LD Braslovče - vzrejna preizkušnja nemških prepeličarjev in španjelov; vodja prireditve: Aleksander Hernaus, 041 411 460


LKD Cerknica_____________________________________________www.lkd-cerknica.si
27.04. Grad Snežnik, Kozarišče – CAC Snežnik – državna razstava vseh pasem lovskih psov; kontaktna oseba: Helena Hace, 051 683 898
03.05. Gostilna Herblan - ocenjevanje zunanjosti 4. in 6. FCI skupine ter šarivcev; kontaktna oseba: Andraž Opeka, 041 870 433
24.05. LD Gornje jezero - UP v delu po krvni sledi; kontaktna oseba: Andraž Opeka, 041 870 433


LKD Gorenjske___________________________________________www.lkd-gorenjske.si
19.04. LD Sorško polje - PZP ptičarjev; zbor ob 8.uri pri lovski koči LD Sorško polje; kontaktna oseba: Jurij Rihtaršič, 040 624 078
17.05. LD Sorško polje - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; zbor ob 8.uri pri lovski koči LD Sorško polje; kontaktna oseba: Jurij Rihtaršič, 040 624 078
07.06. LD Selca - UP v delu po krvni sledi; zbor ob 8.uri pri lovski koči na Jelovici; kontaktna oseba: Jurij Rihtaršič, 040 624 078
06.09. LD Sorško polje - PNZ jamarjev; zbor ob 8.uri pri lovski koči LD Sorško polje; kontaktna oseba: Jurij Rihtaršič, 040 624 078
20.09. LD Dobrča - PNZ šarivcev in prinašalcev; zbor ob 8.uri pri gostilni Tabor v Podbrezjah; kontaktna oseba: Jurij Rihtaršič, 040 624 078
04.10. LD Jošt - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pri Končovcu na Javorniku; kontaktna oseba: Jurij Rihtaršič, 040 624 078
18.10. LD Udenboršt - JZP ptičarjev; zbor ob 8.uri pred gostilno Kresnik v Naklem; kontaktna oseba: Jurij Rihtaršič, 040 624 078
22.11. LD Škofja Loka - lokalna tekma brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pred lovskim domom; kontaktna oseba: Jurij Rihtaršič, 040 624 078


LKD Gorica – Nova Gorica____________________________________www.lkd-gorica.si
12.04. Solkan - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; zbor ob 8.uri na kotalkališču v Solkanu - predhodne prijave niso potrebne; prostor je pokrit; člani LD morajo imeti s seboj veljavno člansko izkaznico svojega LD-ja
20.04. LD Lijak - PZP ptičarjev; zbor ob 8.uri pred staro OŠ v Šempasu; zadnji rok prijave 06.04. 13.09. LD Hubelj - PNZ jamarjev; zbor ob 8.uri pred lovsko kočo nad Lokavcem - vodniki morajo malo mrtvo divjad prinesti s seboj; zadnji rok prijave je 30.08.
20.09. LD Smast, Vrsno - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pred lovskim domom na Vrsnem; zadnji rok prijave 06.09. (skupno največ 21 psov)
27.09. LD Čaven, Gojače - LP-R / CACT prinašalcev; zbor ob 8.uri pri lovski koči v Gojačah; zadnji rok prijave 13.09.
04.10. LD Čezsoča - UP v delu po umetni krvni sledi; zbor ob 8.uri pred gostiščem Vančar; zadnji rok prijave 20.09.(skupno največ 15 psov)
11.10. LD Kobarid – JZP, ŠPP, PP ptičarjev; zbor ob 8.uri pred gasilskim domom v Kobaridu; zadnji rok prijave 27.09.
18.10. LD Dobravo - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pred lovsko kočo na Koradi; zadnji rok prijave 04.10. (skupno največ 21 psov)
25.10. LD Gorica - PNZ in UP šarivcev, PNZ in LP-R prinašalcev; mladinska + jesenska vzrejna preizkušnja prepeličarjev; zbor ob 8.uri pred gostiščem Kogoj v Biljah; zadnji rok prijave 11.10.
***Vsi vodniki morajo spoštovati zadnji dan prijave (poštni žig); kasnejše prijave ne bodo mogoče. Prijavite se tako, da na naslov: Jože Velikonja, Vilharjeva 11b, 5270 Ajdovščina (ne priporočeno!) pošljete obojestransko fotokopijo rodovnika z vpisanim imenom,priimkom ter naslovom lastnika ter navedete na katero preizkušnjo prijavljate psa.


LKD Idrija
10.05. LD Javornik, Črni vrh nad Idrijo - ocenjevanje zunanjosti goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Milan Fortuna, 041 365 137
07.06. LD Javornik, Črni vrh nad Idrijo - UP v delu po krvni sledi; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Milan Fortuna, 041 365 137
20.09. LD Javornik, Črni vrh nad Idrijo - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Milan Fortuna, 041 365 137
25.10. LD Javornik, Črni vrh nad Idrijo – Oselijev memorial – troboj visokonogih goničev; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Milan Fortuna, 041 365 137


LKD Ilirska Bistrica
26.04. LD Trnovo, Devin - ocenjevanje zunanjosti psov lovskih pasem; zbor pri lovski koči; vodja prireditve: Jadran Novak, 031 250 788
04.10. Koča črne njive - PNZ goničev in brak jazbečarjev; vodja prireditve: Jadran Novak, 031 250 788


LKD Kočevje
10.05. LD Dolenja vas - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem, razen ptičarjev; zbor ob 8.uri pri lovskem domu; kontaktna oseba: Tjaša Leskovšek Sever, 041 513 743
06.09. LD Velike Lašče - PNZ goničev; zbor ob 8.uri pred lovskim domom na Retenjskih senožetih; kontaktna oseba: Tjaša Leskovšek Sever, 041 513 743
13.09. LD Ribnica - PNZ jamarjev; zbor ob 8.uri pred lovskim domom; kontaktna oseba: Tjaša Leskovšek Sever, 041 513 743
04.10. LD Lazina - memorial Adolfa Ivanca - UP v delu po krvni sledi; zbor ob 8.uri pri lovskem domu na Smuki; kontaktna oseba: Tjaša Leskovšek Sever, 041 513 743


LKD Koroške______________________________________________www.lkd-koroske.si
18.05. Mislinjska Dobrava - CAC Koroške 2014 – državna razstava psov vseh pasem – letališče Slovenj Gradec; kontaktna oseba: Bojan Deberšek, 041 730 551
24.05. LD Slovenj Gradec - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Bojan Deberšek, 041 730 551
14.06. LD Peca, Mežica - UP v delu po umetni krvni sledi; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Slavko Žlebnik, 031 889 383
06.09. LD Zeleni vrh, Vuzenica - UP v delu po umetni krvni sledi; zbor ob 8.uri pri lovski koči Hartman – Šentjanž nad Dravčami; vodja prireditve: Srečko Vačovnik
13.09. LD Bukovje - PNZ jamarjev + preizkušnja v prinašanju; zbor ob 8.uri pred kmetijo Rožič - Otiški vrh; vodja prireditve: Ivo Vrhovnik
20.09. LD Muta - PNZ + mladinska in vzrejna preizkušnja šarivcev; zbor ob 8.uri pred gostilno Lovec na Caravaningu; vodja prireditve: Jure Vitrih
27.09. LD Podgorje - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pred gostilno Rogina v Podgorju; vodja prireditve: Boštjan Vrčkovnik
04.10. lokalna tekma goničev; kraj še ni določen; zbor ob 8.uri; vodja prireditve: Slavko Žlebnik, 031 889 383


LKD Ljubljana ____________________________________www.lkdljubljana.si
12.04. Vrbljene - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; zbor ob 8.uri na hipodromu; prijave niso potrebne; kontaktna oseba: Katarina Košir, 040 231 166
19.04. LD Brezovica - PZP ptičarjev; zbor ob 8.uri pred lovsko kočo v Vokah; vodja prireditve: Matevž Kos
10.05. LD Grosuplje – specialna tekma jamarjev v rovu / CACT; kontaktna oseba: Dejan Poljanšek, 041 406 471
06.09. LD Rakitna - UP v delu po krvni sledi; zbor ob 8.uri pri lovski koči na Rakitni; vodja prireditve: Marko Debevec
13.09. LD Grosuplje - PNZ jamarjev; zbor ob 8.uri pri bistroju Bela griva, Grosuplje; vodja prireditve: Bojan Rakar
20.09. LD Grosuplje – državno tekmovanje nemških lovskih terierjev v delu po strelu / CACT; kontaktna oseba: Dejan Poljanšek, 041 406 471
20.09. LD Višnja gora - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pred lovsko kočo v Višnji gori; vodja prireditve: Bojan Habjan
27.09. LD Ig - državna tekma v vodnem delu / CACT; kontaktna oseba: Katarina Košir, 040 231 166
11.10. LD Brezovica + LD Ig - JZP, PP, ŠPP ptičarjev; zbor ob 8.uri pred lovsko kočo v Vokah; vodja prireditve: Matjaž Gerbec
25.10. LD Pšata - mladinska in vzrejna preizkušnja nemških prepeličarjev ter PNZ prinašalcev in španjelov ter UP šarivcev; zbor ob 8.uri pred gostilno Mngan v Ihanu; kontaktna oseba: Katarina Košir, 040 231 166


LKD Maribor
05.04. LD Malečnik - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; vodja prireditve: Uroš Troha, 031 496 777
12.04. LD Starše - PNZ jamarjev; vodja prireditve: Branko Kirbiš
10.05. LD Starše - PNZ ptičarjev; vodja prireditve: Branko Kirbiš
20.09. LD Oplotnica - PNZ goničev; vodja prireditve: Janko Gošnjak
27.09. LD Šmartno na Pohorju - UP v delu po krvni sledi; vodja prireditve: Vincenc Dovnik
04.10. LD Pernica - PNZ + vzrejna preizkušnja šarivcev; vodja prireditve: Erih Senekovič
11.10. LD Rače - JZP ptičarjev; vodja prireditve: Milan Pehar


LKD Novo mesto
03.05. Gostilna Kavšek, Račje selo - ocenjevanje zunanjosti psov lovskih pasem, razen ptičarjev in prinašalcev; zbor ob 8.uri; kontaktna oseba: Sašo Šonc, 041 623 230
11.05. LD Škocjan, Vrh pri Škocjanu - ocenjevanje zunanjosti psov lovskih pasem, razen ptičarjev in prinašalcev; zbor ob 8.uri
13.09. LD Dobrnič, Ojstri vrh - UP v delu po umetni krvni sledi; zbor ob 8.uri pri lovski koči; število tekmovalcev je omejeno; pisno prijavo poslati do 3.9. na naslov LKD Novo mesto, Seidlova 8, 8000 Novo mesto
04.10. Gostilna Kavšek, Račje selo - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri;
04.10. LD Škocjan - PNZ terierjev in jazbečarjev; zbor ob 8.uri na avtobusni postaji Škocjan
18.10. LD Otočec - PNZ španjelov + mladinska in vzrejna preizkušnja nemških prepeličarjev; zbor ob 8.uri pri Jordanu v Dragi pri Beli cerkvi; prijavljeni vodniki morajo prinesti na preizkušnjo lastno divjad (raca,zajec,fazan)
18.10. LD Šentjernej - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pred gostiščem na hipodromu
25.10. LD Šentrupert - lokalna tekma v vodnem delu; zbor ob 8.uri pred Pivnico As, Rakovnik; pisne prijave poslati do 15.10. na naslov LKD Novo mesto; kontaktna oseba: Miro Kos, 040 504 284


LKD Posavja Krško
12.04. LD Krško, Trška gora - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; zbor pri lovskem domu Jožeta Jurečiča; kontaktna oseba: Branko Tucovič, 031 360 688
10.05. Krško - PZP ptičarjev; kontaktna oseba: Branko Tucovič, 031 360 688
07.06. LD Videm ob Savi - UP v delu po umetni krvni sledi; zbor pri lovskem domu LD Videm, Libna – Krško; vodja prireditve: Aljoša Šoba
13.09. LD Brežice, Bukošek - 11. memorial Alojza Arka v vodnem delu – samo za člane LKD Posavja Krško; zbor pri lovskem domu; vodja prireditve: Anton Šuler
04.10. LD Veliki Podlog, Pristava pri Leskovcu - PNZ jamarjev na planem in v rovu; zbor pri lovskem domu; vodja prireditve: Zoran Pfeifer
04.10. Stari grad pri Krškem - PNZ in UP španjelov + mladinska in vzrejna preizkušnja nemških prepeličarjev; zbor na železniški postaji Libna; vodja prireditve: Darko Božič
18.10. Krško - JZP, PP, ŠPP, PPA ptičarjev; kontaktna oseba: Branko Tucovič, 031 360 688
25.10. Pišece - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor pred gostilno Petrišič, Dednja vas; vodja prireditve: Franc Lipar
***Udeleženci vseh prireditev morajo svoj prihod pisno najaviti vsaj 14 dni pred prireditvijo na poštni ali pa elektronski naslov LKD-ja!


LKD Postojna
17.05. LD Hrenovice, Hruševje - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem razen ptičarjev; zbor ob 8.uri; kontaktna oseba: Jože Pangerc, 051 396 314
11.10. LD Pivka - UP v delu po krvni sledi; zbor ob 8.uri pri gostilni Pri Mariji – Pivka; zadnji rok pisne prijave je 01.10.; kontaktna oseba: Jože Pangerc, 051 396 314
11.10. LD Prestranek - PNZ šarivcev + mladinska in vzrejna preizkušnja nemških prepeličarjev; zbor ob 8.uri pred Tuš-em – Prestranek; zadnji rok pisne prijave je 01.10.; kontaktna oseba: Jože Pangerc, 051 396 314
18.10. LD Gradišče - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri pri lovskem domom LD Košana; zadnji rok pisne prijave je 08.10.; kontaktna oseba: Jože Pangerc, 051 396 314
25.10. LD Hrenovice, Hruševje - PNZ jamarjev; zbor ob 8.uri; zadnji rok pisne prijave je 15.10.; kontaktna oseba: Jože Pangerc, 051 396 314


LKD Ptuj – Ormož
05.04. LD Markovci, Sobetinci - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; zbor ob 8.uri pred lovskim domom LD Markovci; vodja prireditve: Lidija Šmigoc
12.04. Trgovišče - PNZ jamarjev; zbor ob 8.uri pri lovskem domu LD Velika Nedelja; vodja prireditve: Peter Kovačec
19.04. PZP ptičarjev; kraj še ni določen; zbor ob 8.uri; kontaktna oseba: Vili Postružnik, 041 668 342
10.05. LD Podlehnik - UP v delu po krvni sledi; zbor ob 8.uri pred lovskim domom v Zaklu; kontaktna oseba: Viktor Svenšek
11.10. LD Ormož - PNZ in vzrejna preizkušnja šarivcev; zbor ob 8.uri pred domom društev občine Ormož; vodja prireditve: Rudolf Plavec
18.10. LD Ptuj - JZP, ŠPP, PP ptičarjev; zbor ob 8.uri pred lovskim domom v Selah; kontaktna oseba: Vili Postružnik, 041 668 342
25.10. LD Dravinja, Majšperk - PNZ + UP goničev; zbor ob 8.uri pred lovskim domom v Stanečki vasi; vodja prireditve: Ivan Fišer
08.11. LD Sveta Marjeta, Placerovci - državno prvenstvo ptičarjev za prehodni pokal Sveti Hubert / CACT; zbor ob 8.uri pred lovskim domom; vodja prireditve: Branko Valenko


LKD Zasavje
10.05. Kinološko društvo Zagorje - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; zbor ob 8.uri; prijave sprejema: Miloš Roglič, 031 712 280
06.09. LD Hrastnik - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri v Marnem; prijave sprejema: Miloš Roglič, 031 712 280
13.09. LD Ivančna Gorica - UP goničev; zbor ob 8.uri; prijave sprejema: Miloš Roglič, 031 712 280
27.09. LD Zagorje – PNZ jamarjev; zbor ob 8.uri pred gasilskim domom Kotredež; prijave sprejema: Miloš Roglič, 031 712 280
11.10. LD Kresnice – UP v delu po umetni krvni sledi; zbor ob 8.uri; prijave sprejema: Miloš Roglič, 031 712 280
18.10. LD Moravče - PNZ + UP španjelov in mladinska vzrejna preizkušnja nemških prepeličarjev; zbor ob 8.uri; prijave sprejema: Miloš Roglič, 031 712 280
***Vse prijave morajo biti pisno sporočene 10 dni pred prireditvijo na naslov: LKD Zasavje, Roglič Miloš, Kolk 3b, 1410 Zagorje ob Savi.
OK LKD Koper
10.05. Zadružni dom Sv. Anton - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; zbor ob 8.uri; prijave sprejema: Milan Burič, 041 271 453
13.09. Šmarje - PNZ jamarjev; zbor ob 8.uri v Šmarju; prijave sprejema: Elvis Belina, 041 601 914
27.09. Lovska koča Rižana - UP v delu po krvni sledi; zbor ob 8.uri; prijave sprejema: Tomaž Stoisavljevič, 041 207 202
04.10. Bertoki - PNZ španjelov, mladinska in vzrejna preizkušnja nemških prepeličarjev in prinašalcev ter lovska preizkušnja prinašalcev; zbor ob 8.uri; prijave sprejema: Jani Korda, 031 335 761
11.10. gostilna Trije lovci, Šmarje - PNZ goničev in brak jazbečarjev; zbor ob 8.uri; prijave sprejema: Milan Burič, 041 271 453
15.11. Zadružni dom Bertoki - JZP,ŠPP,PP ptičarjev; zbor ob 8.uri; prijave sprejema: Milan Burič, 041 271 453
***Vse prijave morajo biti sporočene najmanj 10 dni pred prireditvijo. V koliko ne bo dovolj prijav za posamezno prireditev, si jo organizator dovoljuje odpovedati!


Slovenski klub retriverjev_______________________________www.klub-retrieverjev.si
18.01. Ljubljana, Gospodarsko razstavišče - specialna razstava / CAC s pričetkom ob 17.uri; kontaktna oseba: Martina Krančan, 031 350 597
26.04. delovna preizkušnja za prinašalce - working test; kraj in pogoji še niso določeni
24.05. Pragersko - ocenjevanje zunanjosti,vzrejni pregled in PNZ prinašalcev; kontaktna oseba: Marjan Gselman, 041 639 933
07.06. klubska razstava / CAC – kraj in pogoji še niso določeni
08.06. delovna preizkušnja za prinašalce - working test; kraj in pogoji še niso določeni
23.08. LD Polskava – delovna preizkušnja TP-R / CACT; so-organizator LKD Maribor; kontaktna oseba: Marjan Gselman, 041 639 933
20.09. Miklavž – delovna preizkušnja LP-R / CACT; so-organizator LKD Maribor; zbor pred lovsko kočo LD Pobrežja; kontaktna oseba: Marjan Gselman, 041 639 933
11.10. Ptuj – delovna preizkušnja TP-R / CACIT; so-organizator LKD Ptuj – Ormož; zbor pred lovsko kočo v Gajkah; kontaktna oseba: Martina Krančan, 031 350 597
18.10. ocenjevanje zunanjosti, vzrejni pregled in PNZ prinašalcev; kraj in pogoji še niso določeni; kontaktna oseba: Martina Krančan, 031 350 597


Vzrejna komisija za barvarje
21.06. Videm ob Ščavnici - državna tekma v delu po krvni sledi / CACT; zbor ob 8.uri; vodja prireditve: Bojan Deberšek, 041 730 551
13.09. LD Čemšenik - vzrejni pregled barvarjev; zbor ob 8.uri; vodja prireditve: Bojan Deberšek, 041 730 551
Vzrejna komisija za brak jazbečarje
08.11. Nova Gorica - državna uporabnostna tekma brak jazbečarjev / CACT; so-organizator LKD Gorica – Nova Gorica; vodja prireditve: Janez Nahtigal, 041 397 078
15.11. LD Lukovica - vzrejni pregled brak jazbečarjev; vodja prireditve: Janez Nahtigal, 041 397 078


Vzrejna komisija za goniče__________________________www.kinoloska.si/vzreja-psov
25.10. državna tekma goničev / CACT; so-organizator LKD Bela Krajina; vodja prireditve: Jožef Verčko, 068 166 863
15.11. Podgorje - vzrejni pregled goničev; zbor ob 8.uri pri gostilni Rogina, Podgorje pri Slovenj Gradcu; vodja prireditve: Slavko Žlebnik: 031 889 383


Vzrejna komisija za šarivce in vodne pse
08.11. vzrejni pregled španjelov
15.11. vzrejni pregled nemških prepeličarjev in ostalih vodnih psov


Zveza lovskih kinologov Pomurja
22.03. LD Radenci - ocenjevanje zunanjosti vseh psov lovskih pasem; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Sašo Ferenčič, 031 574 386
26.04. LD Radenci - PZP ptičarjev; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Sašo Ferenčič, 031 574 386
14.06. LD Prosenjakovci - UP v delu po krvni sledi; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Iztok Trček, 041 715 160
04.10. LD Radenci - JZP ptičarjev in šarivcev; zbor ob 8.uri pri lovski koči; vodja prireditve: Iztok Trček, 041 715 160
25.10. Noršinci - PNZ jamarjev; zbor ob 8.uri; vodja prireditve: Iztok Trček, 041 715 160
Sprejeto na seji Komisije za prireditve KZS, dne 12.11.2013 in potrjeno s sklepom 10/6 - 2013 na seji UO KZS, dne 15.11.2013.

 


Vsak vodnik psa je dolžan pogoje prijave na prireditev preveriti najkasneje 14 dni pred prireditvijo pri organizatorju, kamor se prijavlja.

Stran je avtorsko zaščitena, vse pravice pridržane © Forum-LOV
Vse vsebine so last avtorjev.

Všečkaj FORUM-LOV na Facebooku

POZOR! Ta stran uporablja piškotke in podobne tehnologije.

S klikom na spodnji gumb soglašate z uporabo piškotkov Več o piškotkih

VREDU

Nova zakonodaja
Spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013, je prinesel nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika. Rok za implementacijo sprememb je 15. junij 2013.
Kaj je piškotek
Piškotek je majhna datoteka sestavljena iz zaporedja črk in številk, ki se naloži na računalnik  obiskovalca, ko ta prvič vstopi na določeno spletno stran. Spletni strani omogoča, da obiskovalca ob vsaki vrnitvi prepozna, s čimer pripomore k boljšemu delovanju strani in izkušnji uporabnika. Tipičen primer je denimo nakupovalna košarica. Brez piškotka bi se spraznila vsakič, ko bi spletno stran zapustili. Piškotki niso virusi, se ne reproducirajo in načeloma niso škodljivi. 
Zasebnost in piškotki
Je pa moč z njimi analizirati pomet na spletni strani, izvajati napredne oglaševalske tehnike in slediti določenemu uporabniku preko različnih spletnih strani in ustvariti njegov profil, iz katerega so lahko razvidne intimne podrobnosti njegovega življenja. V praksi to prepogosto poteka prikrito, zato v tem smislu piškotki pomenijo poseg v  zasebnost. Prav zato nova zakonodaja uporabo piškotkov omejuje. Jih ne prepoveduje, pač pa zaostruje pravila uporabe. Ključno je, da morajo biti uporabniki spletnih strani s piškotki seznanjeni in da jim mora biti ponujena izbira, ali želijo, da spletna stran na tak način spremlja njihove aktivnosti na spletu.
Nujno potrebni piškotki
Seznam vseh piškotkov, ki se lahko, ni pa nujno, pojavijo na spletnih straneh. Ti piškotki so avtomatično dovoljeni, ker spletne strani brez njih ne delujejo. Ključni so za navigacijo po spletnih straneh in zagotavljajo, da osnovni procesi spletne strani delujejo.

NAVODILA ZA NASTAVITVE PIŠKOTKOV V RAZLIČNIH BRSKALNIKIH, NAJDETE TU: http://civicuk.com/cookie-law/browser-settings 
Piškotki za analitiko
V želji po izboljšanju spletnih vsebin in storitev so lahko v uporabi orodja za spremljanje brskalnih navad posameznikov med obiskom internetnih strani, denimo Google Analytics. Taki piškotki sicer zbirajo anonimne podatke, ki gredo v analizo skupaj s podatki drugih obiskovalcev in služijo ugotavljanju kako se spletna strana uporablja.
Piškotki družabnih medijev
Ti piškotki dovoljujejo povezavo z družabnimi mediji, prijavo na spletno stran s Facebookom in omogočajo objavljanje svojih aktivnostmi na spletni strani na Facebooku, Twitterju in LinkedIna javnost seznanjate s svojimi aktivnostmi na spletu.
Youtube piškotki
Ti piškotki dovoljujejo uporabo podatkov povezanih z uporabnikovim brskanjem po Youtube.
Marketinški piškotki
Ti piškotki omogočajo ugotavljanje ali je uporabnik videl oglasno sporočilo in kdaj ga je nazadnje videl.

SEZNAM PIŠKOTKOV

Ime Piškotka Čas poteka piškotka Namen Domena
f786c1b7912c3c557d44d65c02458f86 TRAJANJE SEJE Osnovno delovanje www.forum-lov.org www.forum-lov.org
_ga 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov Google Analytics
__utma 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov files.bannersnack.com
__utmb 30 MINUT Statistika obiska in vedenja uporabnikov files.bannersnack.com
__utmc TRAJANJE SEJE Statistika obiska in vedenja uporabnikov files.bannersnack.com
__utmz 6 MESECEV Statistika obiska in vedenja uporabnikov files.bannersnack.com
id 2 LETI Statistika ogledov oglasov doubleclick.net
_drt_ TRAJANJE SEJE Statistika ogledov oglasov doubleclick.net
_utma 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov Google Analytics
_utmb 30 MINUT Statistika obiska in vedenja uporabnikov Google Analytics
_utmc TRAJANJE SEJE Statistika obiska in vedenja uporabnikov Google Analytics
_utmv 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov Google Analytics
_utmz 6 MESECEV Statistika obiska in vedenja uporabnikov Google Analytics
PISID 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov .google.com
BEAT 2 URI Statistika obiska in vedenja uporabnikov apis.google.com
HSID 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov .google.com
NID 6 MESECEV Statistika obiska in vedenja uporabnikov .google.com
OTZ 1 MESEC Statistika obiska in vedenja uporabnikov apis.google.com
PREF 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov .google.com
SAPISID 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov .google.com
SID 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov .google.com
SSID 2 LETI Statistika obiska in vedenja uporabnikov .google.com
__jwpusr 1 DAN Osnovno delovanje www.forum-lov.org www.forum-lov.org
PREF 10 LET Uporabniške nastavitve predvajalnika YouTube
reg_ext_ref TRAJANJE SEJE Delovanje Facebook vtičnika Facebook
reg_fb_gate TRAJANJE SEJE Delovanje Facebook vtičnika Facebook
reg_fb_ref TRAJANJE SEJE Delovanje Facebook vtičnika Facebook
use_hitbox TRAJANJE SEJE Statistika obiska in vedenja uporabnikov YouTube
VISITOR_INFO1_LIVE 8 MESECEV Uporabniške nastavitve predvajalnika YouTube
cookieAcceptanceCookie 27 LET Osnovno delovanje www.forum-lov.org www.forum-lov.org
YSC TRAJANJE SEJE Statistika obiska in vedenja uporabnikov YouTube