Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 47

Tema: Gonja

  1. #31

    Privzeto

    243 win, a nimaš ti tudi res. jazbečarja?Kako dolgo pa tvoj goni?(HA, HA, HA(pa ne nam lagat))!

  2. #32

    Privzeto

    goni lisico,zajca po uro,ostalo po min. ali pa sploh ne!prvo lisico sma dobla pri 7 mescih pa jih je blo kr neki to zimo,ki mi jih je prignal tako da pes že dobro ve kaj želim od njega
    capek kje sta bla vidva uspešnejša na planem ali v lukni?pri kakšnji starosti psa si mu poču prvo lisico?

  3. #33

    Privzeto

    Kje sva bila uspešna pa ja veš, da vsepovsod.Na planem itak, prvega jazbeca smo z njim dobili, ko še pet mesecev ni bil star, ko smo jih jagali po kuruzah in ga je lepo prignal.V luknji sva bila tudi uspešna, vendar samo 45 minut, pol je pa utihnilo vse skupaj.

  4. #34

    Privzeto

    kdo je bil prvi s koruze pes al jazbec
    kako to jagate po koruzah?ziher po lovsko z baterijo?

  5. #35

    Privzeto

    243 win seveda po lovsko ob mesecu, kaj so to batarije to prvič čujem, pa ja nisem v Strojni jager, mi delamo pa jagamo vse po pravilih.

  6. #36

    Privzeto

    a to so tako imenovani umetni mesci?kakšno znamko baterije uporablaš in kolk dolgo ti sveti?

  7. #37

    Privzeto

    Dol s teme sva šla, šef naju bo ****o, priznaj samo, da tvoj pes do kur.. goni, pa da sploh ni po atanu.

  8. #38

    Privzeto

    res capek sploh ni po atijo saj ma dobrih 10kg ati je mel dobre 4kg,prav čudlo me je kako je sploh dobil vzrejno(poznanstva pač)saj pravim goni kakšno uro al pa pet min če mi prileti na strel

  9. #39

    Privzeto

    Ja ata je že mel dojst kil, tvoj goni eno uro pa dve minuti,na šestih skupnih jagah skupaj.Ej kam ga boš na telesno peljal?

  10. #40

    Privzeto

    v bosno,tam menda ni važno kolk kg lahk ma,pa če ma noge na a o u ni važno sam da ma štiri!

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •