Citat cviček je objavil: Pokaži objave
Pero brez hude krvi . Sem eden redkih, ki nimam dlake na jeziku in samo povem tisto ,kar misli večina . Enostavno rečejo " jaz se ne bom kregal" Sam osebno smatram takele debate zgolj za izmenjavo mnenj , ki so vredne razmisleka .
Glede enakopravnosti pa sam veš , da sem bil prvi ,ki sem zagovarjal polovico compak , polovica A trap in MK štiristav.
In ker je liga Forum namenjena treniranju bi bilo prav , da bi bil kompak bolj prisoten .
No , sicer pa jaz se bom lige udeležil ne glede na to kako se boste odločili- bi pa bilo prav ,da naredite pravila tako ,kot je na zaključku izglasovala večina .

Glede dreka si pa čist preveč občutljiv
Danes sem bil na tekmi v Velenju. Pogovarjal sem se s 4 strelci ki so se lani udeležili lige. Vsi so zato kar se bo streljalo v Kresnicah, tako , da tisto o večini ne drži. Kompak v ligi ni problema, samo naredite trening, pa ga vključimo v ligo.

Rikec, v tvojo prisotnost sem pa od vsega začetka dvomil, zato nisem nič presenečen, da te ne bo in da iščeš izgovore.. Jaz imam navadno trap puško in streljam tudi kompak z njo, tako da si našel piškavi izgovor za ne udeležbo na ligi. Pujsa bom pa streljal z 308 kalibrom in se tudi ne izgovarjam na puško.
Danes mi je obljubil prisotnost na ligi Rajko in pravi, da bo streljal s pol avtomatom kal. 308.
Jok bo pa sigurno na ligi.