Hvala Sraka, vse čudne besede so pozabljene. Tudi moje iskreno opravičilo tebi. Vendar pa moraš na trenutke razumeti tudi nekaj provokativnosti, ki pa si mi jo odlično vrnil tako da sva si bot.

Glede tvojega predloga pa obstoja en problem. Priprava nove zasnove bi zahtevala kar veliko dela predvsem pa vse relevantne podatke. Lahko se pripravi nov koncept in poslovni načrt bodoče revije-glasila vendar nihče ne bo to delal zastonj ali vsaj brez naročila in podpore vodilnih ne. Poznam pa ljudi, ki so te zadeve sposobni izpeljati.
Po mojih vedenjih in izkušnjah bi v 0+1 leto (če je nič presečni dan zamenjave koncepta) ob nespremenjenih naročniških odnosih (glasilo v ceni članarine) bilo izdajanje revije-glasila na sedanjih stroških, s prodajo na trgu pa bi se naslednja leta pokrival del stroškov tako, da bi bilo breme, ki pade na obvezne naročnike vse manjše. Predvsem je po meojem potrebno oceniti stroške - zagonske stroške za zamenjavo koncepta in vse, kar pride tu zraven. Sedaj je pravi čas. Naročnina je ostala enaka kot prejšno leto oz. je na leto 2008 bistveno višja, ponudba storitv in materiala pa je po nižjih cenah, kot je bila. Sedaj je ekonomsko ugodena čas za tiste, ki imajo stabilne vire prihodkov in so dobri plačniki, da po nizkih cenah realizirajo projekte, ki jih v času konjukture niso mogli realizirati ali pa je bila izvedba predraga.

Sicer pa naj ponovim:
- Lovec je dobro glasilo, nič pa ni narobe, če bi bolj aktivno razmišljali kako ga še izboljšati in odpreti za javnost.
- Do glavnega urednika ne gojim nobenih drugih zamer razen že omenjenih glede neobjave članka in plačane reklame.
- Če nebi imeli starega mačka v vlogi odgovornega urednika bi Lovec že davno crknil. Sedaj smo pa na tem, da če maček zamenja dom, crkne Lovec. Ali pa ne? Ali smo pripravljeni na to?

Čestitke Lovcu ob 100 letnici, čestitke vsem ustvarjalcem glasila. Tudi sedanji ekipi.