Stran 8 od 75 PrvaPrva ... 4567891011121858 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 747

Tema: Sellier&Bellot krogle

  1. #71
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Oba Barnesa sta kopije avčinove kugle. TSX in XLC.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  2. #72

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Oba Barnesa sta kopije avčinove kugle. TSX in XLC.
    ja ma nista niti prbližnu tolk dobra ku ABC, vse kopije avčinke so sam približki na žalost.
    Je streljal letos gost gamsa z to ta plavo od selier &bellot,soliden strel in e šel gams še 500m,ob kakšni drugi krogli bi bil max 50m stran od nastrela.
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  3. #73
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Že prebral. Samo Sako nima nič boljših

    Kako kaj jaga?
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  4. #74
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Od Winchestra sem slišal same pohvale. Samo škoda, ker ni tud za mojo flintco. Mogoče, če bi dobil koga, ki mi bi nafilal doma...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  5. #75

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Od Winchestra sem slišal same pohvale. Samo škoda, ker ni tud za mojo flintco. Mogoče, če bi dobil koga, ki mi bi nafilal doma...
    Jst strelam fail safe od winchestra in je kar fajn krogla sam ne obleži žival na mestu teče še do 100m sam je pa krvna sled kar uredu tku de pes zlahka poišče pa tudi žival pade po 100m in je tam. tku de ti kar priporočam to kroglo.
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  6. #76

    Privzeto

    Jst strelam fail safe od winchestra in je kar fajn krogla sam ne obleži žival na mestu teče še do 100m sam je pa krvna sled kar uredu tku de pes zlahka poišče pa tudi žival pade po 100m in je tam.
    Denis,v katerem kalibru? Jaz jo streljam v .308,pa mi večino počaka na mestu (predpogoj pa je,da je strel vsaj v rebrih če že ne za plečetom), slabših zadetkov pa se je treba kar bati s to kroglo,ker potem pa žival gre in gre.....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #77
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    Je streljal letos gost gamsa z to ta plavo od selier &bellot,soliden strel in e šel gams še 500m,ob kakšni drugi krogli bi bil max 50m stran od nastrela.
    Ma 500m je pa res dosti. Kam si mu jo poslal? V dupe?
    Meni se je kukec potekel cca 100m. 2 prsta za plečko. Skozi srčka...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  8. #78

    Privzeto

    Sem že pri rubriki kalibri napisal. Za 7x57R mi SPCE 11,2g deluje odlično, ker pa nima 2500J imam še SBT 11,35g. Jo pa še nisem probal na jelenjadi, ker sem to sezono zeloooo malo jagal.
    S&B za moje pojme izdeluje dobro municijo.

  9. #79

    Privzeto

    Živjo
    Gamsa je streljal gost od prijatelja in je bil dober strel. mogoče 10 cm od plečeta. Ne vem nisem dobil dobrega vtisa o tej krogli.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  10. #80
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    Živjo
    Gamsa je streljal gost od prijatelja in je bil dober strel. mogoče 10 cm od plečeta. Ne vem nisem dobil dobrega vtisa o tej krogli.
    lp
    Prednost teh krogel (xlc,...) je v tem,da imajo veliko prodornost,nimajo pa takega šoka,kot druge svinčene krogle.
    Če pada po 50 metrih je to pri gamsih že kr preveč,je bolš malo porezat okol izstrela,pa da pade u ognju..
    Vsaj tako je moje mišlenje..

    lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

Stran 8 od 75 PrvaPrva ... 4567891011121858 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •