Stran 75 od 75 PrvaPrva ... 25657172737475
Rezultati 741 do 747 od 747

Tema: Sellier&Bellot krogle

  1. #741

    Privzeto S&b fmj

    Ima morda kdo izkušnje s to municijo. V kalibru 308 bi jo uporabil za trening in za lov lisice. Teža krogle 8 gr.

    Lep pozdrav vsem bralcem in dober pogled seveda.

  2. #742

    Privzeto

    So točne in poceni. Odlične za lisice. Pričakuj pa pobeg do 100m. Je le FMJ.
    Last edited by alojz1; 3. August 2016 at 13:09.

  3. #743

    Privzeto

    SPCE, v kalibru 30-06 in 7x65 dela super- zelo majhne podplutbe, 3/4 pada na mestu, če pa gre naprej naredi max 20 m. Stestirano na srnjadi in prašičih

  4. #744

    Privzeto Sellier bellot

    Letos ustrelil 3kom jelenjadi, s SPCE, 7x64, najdaljši pobeg 50m, strel za plečko. Jelena sem pa zadel za pleče, vendar je krogla po rebru na izstopni strani zavila in prebila še pleče in se ustavila pod kožo, pobeg 30m.:)
    Last edited by petelinar; 10. November 2017 at 10:34.

  5. #745
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat petelinar je objavil: Pokaži objave
    Jelena sem pa zadel za pleče, vendar je krogla po rebru na izstopni strani zavila in prebila še pleče in se ustavila pod kožo, pobeg 30m.:)
    Takole zavijanje te SPCE (SPaCal, čigumi) krogle bo drugič šlo v smer ki je ne želiš.... imam take (slabe) izkušnje s to kroglo. Je ne dam več v cev, je enako poceni precej boljših na voljo.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #746

    Privzeto

    Ob šolskem zadetku vsaka krogla ubije. Pri tehnološko manj dovršenih kroglah problem nastane, ko pride do česa nepredvidenega in krogla ni več kos zahtevnejši situaciji.

  7. #747

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    So točne in poceni. Odlične za lisice. Pričakuj pa pobeg do 100m. Je le FMJ.
    Hvala Alojz 1. Prej sem uporabljal Lapua FMJ. Solidne izkušnje. A zmanjkalo. Prijatelj mi je napolnil Lock Base, pa ne vem kaj naj si mislim. Prve izkušnje so tu. Lisica je šla še daleč, lepo zadeta, jazbec tudi 100 m. Ko porabim poskusim morda še SB.
    Imej se dobro.

Stran 75 od 75 PrvaPrva ... 25657172737475

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •