Stran 30 od 45 PrvaPrva ... 2026272829303132333440 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 291 do 300 od 444

Tema: Pasti

  1. #291
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    No lepo, da ste mal oživeli temo. Jaz zalagam "punkte" od začetka jeseni pomalo. Pozimi pa pogosto. In uspeh je viden. Ta je od prejšnjega tedna!

  2. #292

    Privzeto

    Zgleda kot nagačena.:icon_razz:
    Jaz ji jajca in otale dobrote nosim že od jeseni ampak mi sedaj ne pobira več. Ne vem kaj jo moti?
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  3. #293
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    Past!

  4. #294

    Privzeto

    Ne more bit past kriva če jo samo "futram".
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  5. #295
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    Včasih tudi 3 tedne ne pridejo po hrano. Ko pa opaziš, da zgine jajce jo boš tisti teden skor zihr dobu.

  6. #296
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Jaz nič ne nastavljam hrane. Samo past vedno na istem mestu. In jo vsako leto tudi tam ujamem. Za vabo pa obvezno dam šojo.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #297

    Privzeto

    Zadnjič sem ji zraven jajca pustil še eno šojo, zgleda da je to vzrok da jo ni tolk časa nazaj. Mora vse pomalčat.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  8. #298

    Privzeto

    Men spet pobira jajca tko da bo treba past nastavit.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  9. #299

    Privzeto

    sem prebiral tele vaše poste o pasteh za kune in sem malo presenečen, kako učunkovito jih lovite.

    Sam sicer raje lovim s šrotom, se pa pogosto najde kak ne-lovec, ki tarna nad kunami. Ker je pogosto okolje takšno, da jih streljat ne moreš/ne smeš, bi mogoče kdaj pa kdaj poskusil nastaviti past, boks (al karkoli pač to že je), pa bi izdelal podobno kot so navodila v lanskem Lovcu (Oktober 2010). Sklepam, da ljudje, ki jim prijazno razložim, da tam res ne morem streljati, pogosto uberejo nelegalne/neetične poti, da se kun vseeno znebijo (razne stare stopalke, zračne puške,...).

    Kakorkoli, ker je tudi lov s pastmi lov in svojevrstno doživetje, bi ga preiskusil, poletje bo pa ravno pravi čas za "nove izume" in priprave na zimsko sezono lova plenilcev.

    Prosim tiste, ki poznajo zanesljive izdelovalce pasti, da mi sporočijo na ZS njihov kontakt (email, telefon).

    Hvala!

    PS: zanimajo me seveda pasti dvigovalke ;)
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  10. #300

    Privzeto

    najbolj nelovsko je ko nekateri postavljajo pasti samo za hec(ne lovci), kakšne stopalke da potem žival trpi in potem žival pustijo tam...

    evo pa še slika ene moje pasti ki sem jo naredil danes, je za polhe..ga ujame živega...potem pa ga seveda spustim ..pa prej moram naredit še eno slikco :icon_:...past pa moram uporabljat samo v suhem vremenu ker se čene vratca ki so iz lesa nabreknejo in ne zdrsnejo dol....past je dolga 50 cm, široka 10cm visoka pa 15cm...kaj vi meniste je prav izdelana? in kaj je najboljše za vabo za dat noter in kje postavit?...da ne bo kdo mislil da žival potem ubijem.,jo spustim nazaj v gozd kjer sem jo ujel ...
    pa če ima še kdo kakšno tak past naj prilepi kakšno slikco...

Stran 30 od 45 PrvaPrva ... 2026272829303132333440 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •