Živjo
Sem izprašan lovec sicer še mlad, ampak toliko pa vseeno vem, da lahko pravično in etično lovim, ker mi vest narekuje kaj je etično in kaj ni etično in kaj se sklada s pravičnim in etičnim. Pa tudi kar se tiče pravilne uporabe kalibrov za posamezno divjad sem zelo dobro poučen, če se pa glede polhov ne strinjava se pač ne strinjava, meni je vsekakor bolj etično loviti polha z zračno ,kjer je mrtev v nekaj sekundah kot pa nekateri počno to s pastmi, ki niso dovolj močne in ga ne ubijejo takoj,pa tudi če se to ne sklada z zakonom, mogoče pa bi ga bilo treba dodelati pa ne zaradi mene mogoče pa se lova na polhe z zračnim orožjem poslužuje še kdo, vsekakor pa nimam nič proti starim polharskim običajem in jih seveda spoštujem in sem se jih in se jih še tudi sam poslužujem.Če pa je vse to zrelo za lovsko inšpekcijo pa naj inšpekcija opravi svoje delo, sicer pa ga inšpekcija res opravlja zelo zelo vestno, edino kar naredi je da pošlje kazen za nepravilen odstrel, kaj pa terensko delo mislim da bolj šepa, dokler se izvaja krivolov in razni motokrosisti je delo inšpekcije res zelo pohvalno.
Pa brez zamere
Lep pozdrav