Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 49

Tema: Cz 550

  1. #11

    Privzeto

    A si pomislil, da bi si dal puško mogoče narediti? Meni bock v kranju naredil predračun za puško z bohler rasant cevjo, kopito po meri,kaliber .308, garantiral, da nese boljše od tikke(je rekel, da mu jo lahko vrnem), za slabih 1000€ in jo bom po vsej vrjetnosti vzel. Vizualno se z njo ne more primerjat nobena serijska.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat Deerhunter je objavil: Pokaži objave
    V bistvu nočem tekmovalne puške katera nese vse v eno luknjo. Rabim lovsko puško katera nese recimo v 3 cm na 100 m...
    Za tako grupacijo ni problema..js sm pred casom streljal z mojo,sicer je bil malo slabsi naslon,ampak je bila grupa 10-ih strelov pod 5 cm..pa se to je slo bolj za štos kot zares..
    Js mislim da je to prava lovska puska in ce izberes se pravo optiko in municijo potem ni kaj razmisljat!
    Edino to ti povem,ce se ti dopade stuc,je "ceški" prava izbira! vsaj men je zlo ušeč
    Res pa je,da so "verjetno" "skandinavske" puske malo bolj natancne,vsaj kar jih forumasi hvalijo tuki..najboljse je pa seveda ce je moznost use probat

    ...aha pa se tole,kaj dela CZ zaklep za levicarje???

    lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  3. #13

    Privzeto

    Če te skrbi rok dobave si puško priskrbi v Avstriji,jo boš dobil v enem tednu najkasneje,samo plačat boš moral 60€ več za izvozno dovoljenje!
    Sicer pa tako! V rangu do 1000 € bi jaz sigurno vzel zastavo,ker so izredno zanesljive puške,te ne bo pustila na cedilu v nobeni situaciji!!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #14

    Privzeto

    Živjo
    Če mene vprašaš bi ti priporočal tikka battue, ima battu merke ki so odlični za hitre strele na prašiče,pa še lepa je za pogledat,z lesenim kopitom nima nič manj lovskega izgleda kot zastava ali cz 550, prijatelj je z njo na 200 m z 10kratno povečavo delal grupe od 3-4 cm, na 100m pa tam od 1,5 cm do 2,5 cm,samo moje mnenje
    lp

  5. #15

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Če te skrbi rok dobave si puško priskrbi v Avstriji,jo boš dobil v enem tednu najkasneje,samo plačat boš moral 60€ več za izvozno dovoljenje!
    Sicer pa tako! V rangu do 1000 € bi jaz sigurno vzel zastavo,ker so izredno zanesljive puške,te ne bo pustila na cedilu v nobeni situaciji!!

    lp
    Dolgin, moj foter se verjetno nebi strinjal s tabo, mu je namreč zatajila pri kapitalnem srnjaku, pokvaril se je pa sprožilec

    Sicer pa imam tudi sam zastavo in je ne menjam.

  6. #16

    Privzeto

    Dolgin, moj foter se verjetno nebi strinjal s tabo, mu je namreč zatajila pri kapitalnem srnjaku, pokvaril se je pa sprožilec
    To mu le srnjak ni bil namenjen!!!!
    Sicer pa se ti to lahko zgodi pri vsaki 15000€ vredni puški,s to razliko da je sprožilec za zastavo poceni,za druge zadeve pa vprašanje kako je! Zastavo ti porihta vsak "šlosar"!!!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #17

    Privzeto

    Ja, CZ dela tudi puške z levim zaklepom, preverjeno pri Anclju v NM.

    Da bi dal izdelat puško v Kranju do zdaj nisem pomislil. Mogoče pa ni slaba ideja, če te puške dobro nesejo. Koliko časa pa traja da zadevo izdelajo?

  8. #18

    Privzeto

    Citat Deerhunter je objavil: Pokaži objave
    Ja, CZ dela tudi puške z levim zaklepom, preverjeno pri Anclju v NM.

    Da bi dal izdelat puško v Kranju do zdaj nisem pomislil. Mogoče pa ni slaba ideja, če te puške dobro nesejo. Koliko časa pa traja da zadevo izdelajo?

    Meni je rekel da okoli 1,5meseca.

  9. #19

    Privzeto

    kakšno grupacijo pa bi delal Češki CZ 550 v "štuc" izvedbi? Bi spravil vse strele v 5 cm krog na 100 metrov?

  10. #20

    Privzeto

    Štuc je ravno tako natančen, torej brez težav grupa pod 5 cm. Več je odvisno od strelca (kot vedno)

Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •