Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Bowtech Stryker

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Bowtech Stryker

    http://lov.mojforum.si/lov-about598.html

    Citat kurare je objavil:
    Bowtech Archery, tovarna, ki slovi po izdelovanju najhitrejših compound lokov je za lovsko sezono 2007 predstavila tudi luksuzen in inovativno izdelan lovski samostrel z imenom "Stryker"




    Stryker uporablja Bowtechov "Binary" sistem cam koles, ki omogočajo hitrost primerno težke puščice 405 čevljev/sekundo (okoli 100 čevljev/sekundo hitreje od doslej znanih samostrelov), kinetična energija takšne puščice znaša cca 155 čevelj/funtov (povprečen lovski compound lok da puščici okoli 65-70 čevelj/funtov kinetične energije), vsebuje integriran mehanizem za napenjanje, katerega delovanje je popolnoma tiho in nam omogoča da samostrel napnemo ali sprostimo v sedečem položaju, neslišno. Ob strelu naj bi bil ta samostrel tudi zelo tih. Ob nakupu dobi kupec še merilno napravo - rdečo piko z montažo in kovček za transport. Za ceno 1.600 usd + (brez carine in d.d.v.) je to tudi pričakovati. Magnum samostrel za magnum ceno pač...

    Janez

  2. #2

    Privzeto lp

    Zdravo!
    Zanima me če se lahko strelja divjat tudi s samostrelom ali smo zlokom?
    lp

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Rahowc, glede na to, da je gor napisano da gre za lovski samostrel, kaj misliš?

  4. #4

    Privzeto lp

    Citat Grizzly Adams je objavil: Pokaži objave
    Rahowc, glede na to, da je gor napisano da gre za lovski samostrel, kaj misliš?

    Hehe ne nisem visel sem prebral samo samostrel se opravičujem
    lp

  5. #5

    Privzeto

    Dokler ne bo novih pravil ne z enim ne z drugim.

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Citat jereb je objavil: Pokaži objave
    Dokler ne bo novih pravil ne z enim ne z drugim.
    ... v Sloveniji.

  7. #7

    Privzeto

    Hvala za dopolnilo.

    Ja pozabil sem, se mi je zdelo nekako samoumevno, da sprašuje za naše razmere.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •