Stran 13 od 47 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 468

Tema: Polnjenje krogelnih nabojev

  1. #121
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat kalin je objavil: Pokaži objave
    Andrej win a si mogoče doma ke blizu avstrije,osebno sem doma kr za mejo in do Lavaminda nimam daleč kjer kopujem take stvari.Če ne boš našev ničesar javi pa ti jutri povem ceno in dobavni rok pa maker jas nabavim in se potem dobimo kje
    Doma sem bolj v jv delu,ampak če bi se lahko kaj pozanimal,bi biu vesel,in če bi dobil robo potem sploh ni problema,pridem kamor je
    Da bi pa posebaj v avstrijo se vozil,se mi pa ne zdi..
    Rabil bi pa za 270 win..

    Naprej lahko na zs,hvala
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  2. #122

    Privzeto

    Prosil bi, če mi lahko kdo čim prej javi kje se da dobit surovine za polniti v Avstriji čim bliže SV Sloveniji. S tem mislim na smodnik in pa krogle, da imajo kolikor tolikor dobro izbiro in pa kraje v Avstriji, ki niso predaleč od Ptuja, Gornje Radgone, Maribora... da se zapeljem in kupim kar rabim.

    Odgovorite lahko tudi na zasebno sporočilo.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #123
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

    Privzeto

    trgovine, ki bi ti jih priporočal, so ketner v gradcu, potem še je ena trgovina v leibnizu, in pa ena v cmureku, žal imen ne vem, je pa izbira pribora za lov kar velika!! sam vedno najdem kar iščem, poskusi!! če prodajajo kroglje in smodnik nisem 100%, je pa kar velika verjetnost. LP

  4. #124

    Privzeto

    V Cmureku je Rudolph waffen ali nekaj takega. Tam sem že bil pa je imel netilke, krogle samo ene pa še to ne pravi kaliber, smodnika pa ne. Hvala vseeno za odgovor, sem že kar nekaj nasvetov dobil preko ZS in vidim da je najbolje kontaktirati trgovino, da robo naročijo (če nimajo na zalogi) potem pa it to robo dvignit, da se ne vozim brez veze.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #125

    Privzeto

    Andrej win to mi še zaupaj a 130gr ali140gr teška zrna.

  6. #126
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat kalin je objavil: Pokaži objave
    Andrej win to mi še zaupaj a 130gr ali140gr teška zrna.
    Katero kroglo bi to lahko ti zrihtal..accubonda?
    Neki sm že z rws-om na vezi,samo to me mal mogoče mot---mot me glih ne no,sam nekak sem imel u mislih tega accubonda..
    Čeprou je mal dražji,bi se verjetn,če je dobavljiv odločil zanj.
    Če se le da 140,če ne bo pa tudi 130 ok.

    Javi se na zs.

    Hvala,lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  7. #127
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Rosmann-a iz Feldbacha (naprej od Radgone) poznaš?
    Mi smo k njemu drugače hodili nabavljat municijo in orožje za športno streljanje. Njegov sin je v Avstrijski državni trap ligi. Dobro založena trgovina...

    LP


    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Prosil bi, če mi lahko kdo čim prej javi kje se da dobit surovine za polniti v Avstriji čim bliže SV Sloveniji. S tem mislim na smodnik in pa krogle, da imajo kolikor tolikor dobro izbiro in pa kraje v Avstriji, ki niso predaleč od Ptuja, Gornje Radgone, Maribora... da se zapeljem in kupim kar rabim.

    Odgovorite lahko tudi na zasebno sporočilo.

    lp

  8. #128

    Privzeto

    PROF.racoon ravno za to trgovino sem dobil priporočilo preko zasebnega sporočila. Mislim, da mi je tudi najbliže in bom prej zadeve naročil kot so mi svetovali (lahko baje nabavi karkoli) potem pa šel kupit, da se ne vozim brez veze. Hvala za nasvete.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #129

    Privzeto

    Sedaj sem na hitro preletel 13 strani te teme in se opravičujem če sem ta podatek ki me zanima izpusti.
    Zanima me kako je z naročanjem krogel preko spleta rad bi namreč rad kupil nosler balistic tip 7mm 9 gramske. Zanima me kako je z naročanjem krogel iz tujine? plačilo? nabavno dovoljenje? in seveda kakšno stran priporočate če je zgoraj navedeno mogoče.

    Lep pozdrav

  10. #130

    Privzeto

    Krogle naročiš, kjer jih najdeš in kjer misliš, da je cena ugodna. Nabavnega dovoljenja ne rabiš.

Stran 13 od 47 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •