Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 13

Tema: norma diamond line

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto norma diamond line

    za prihajajočo družinsko tekmo sem nabavil to municijo, pa me zanima kakšne so kaj vaše izkušnje, puškar jo je že na vse pretege hvalil, pa bi rad slišal še vaše pohvale
    prsti me že zelo srbijo, vendar pred soboto nimam časa it sprobat

  2. #2

    Privzeto

    Živjo
    Jaz jo uporabljam v svoji tikki kal. 308win in sem s to municijo več kot zadovoljen, mislim da je za tovarniško strelivo izredno ampak res izredno natančna
    Lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Js drugač strelam na tarčo z sierra match king 168gr, doma nafilano, sam sm včera 3x ustrelu 28, pa enkrat 29, pa me res zelo živcira ker ne morem 30 ustrelit, zato sm zdej to nabavo, za probo sm pa še eno škatlo remington match,bolj zato ker nucam nove hilzne, pa še poceni je bil remington, kr je mel akcijo.

  4. #4

    Privzeto

    Živjo
    Če je s puško in strelcem vse uredo boš z diamond line-om sigurn zadel 30 ti garantiram sam sem poskusil
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    puška je sako 85 laminated stainless, montaža sako optilock, daljnogled swarovski z6i 2-12x50, strelc je pa tut kr mirn no, tk da js tut upam da bo

  6. #6

    Privzeto

    Živjo
    Pol pa mora bit če je finski ror razn slučaj slabga dne, men se zgodi da kakšen dan streljam odlično včasih pa ne prav ne vem kako(vendar to zelo redko)
    Ravne cevi želim
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    drži, da je res špica. presenečen sem bil nad njeno natančnostjo!grupa 3 strelov 0.9cm.

  8. #8

    Privzeto norma diamond line

    Tako je rws, mislim, da je malo katera serijska municija tako natančna kot Diamond line pa sem jo ogromno sprobal.Mogoče še Lapua Scenar,ampak sam raje ostajam pri Diamondu.Kljub temu da ni finski ror,ampak R93 se dejansko dela z njo taka grupa kot si napisal brez problema.
    l.p.Drejc

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    sprobal pa sem še remington match z sierra match king zrnom 168gr, pa nism ustrelil grupe manjše od 4cm.

  10. #10

    Privzeto

    ŽivjoUčeraj sem streljal z diamondom na 200m na tarčo, dobil sm grupo 1,7 cm(3 streli) še sam sebi nism mogu verjet,da je to res, sm pa prepričan da bo naslednjič še za odtenek boljše upam da bo v 1cm,mi pa pri tem veliko pomaga tudi daljnogled 6-24x56.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •