Stran 20 od 29 PrvaPrva ... 10161718192021222324 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 191 do 200 od 281

Tema: Risanice TIKKA

  1. #191

    Privzeto

    Lovski blagor Mugo! Kakšni so kaj občutki po prvem plenu s to puško in kako se ti zdi lov z njo?

  2. #192
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Lovski blagor!

  3. #193
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Lovski blagor ob krstu!

  4. #194
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Mugo lovski blagor pa le tako naprej!

  5. #195
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Lovski blagor Mugo! Kakšni so kaj občutki po prvem plenu s to puško in kako se ti zdi lov z njo?
    Občutki so super. Za moj način lova je krasna, ker večinoma piršam, hodim, in je zelo praktično, da je zelo lahka. Kljub temu ne buta v ramo, ker je kaliber strelcu prijazen.
    Na pujska sem moral streljati, ko je bil v polni brzini in na majhno razdaljo, v taki situaciji mi je prav prišla najmanjša povečava na daljnogledu 2,5 in do konca prižgana pika.
    Municija Sako SHH 9,7g je naredila v prašička 2 veliki luknji, ras pa sta bila strela v trde predele. Prvi v hrbet od zadaj strmo navzdol, drugi pod uho. Bom vidle, kako bo to izgledalo na srnjadi. Če bo prehudo, si bom omislil kakšno tršo zadevo.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #196
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Mugo, lovski blagor.
    Lepšega krsta si že ne moreš želeti.

  7. #197

    Privzeto

    Mungo kje si dobil takle pas za puško, zdi se mi po sliki sodeč, da je tiste sorte kjer se dolžina hitro prilgaja - za oporo pri prostoročnem strelu? Videl sem take usnjenje made in USA, nisem pa videl sintetičnih?

  8. #198

    Privzeto

    Mugo lovski blagor. Tud sam imam 308Win. in municijo Sako SHH 11.7g in sem zadovoljen, podpludb ni, je pa pri mladičih mogoče malo večja izhodna luknja kar me ne moti. Velik užitkov in lovske sreče z novo puško.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  9. #199
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Hubert je objavil: Pokaži objave
    Mungo kje si dobil takle pas za puško, zdi se mi po sliki sodeč, da je tiste sorte kjer se dolžina hitro prilgaja - za oporo pri prostoročnem strelu? Videl sem take usnjenje made in USA, nisem pa videl sintetičnih?
    Tale pas sem dobil iz Frankonie - preko prodajalca, ki se oglašuje tudi na tem forumu, za majhne denar. http://www.frankonia.de/339917/24764...tegoryId=24721Res se hitro prilagaja dolžina in je sintetičen, vendar ima precej motečo pomankljivost - zelo je drseč. Cev puške leze kar naprej navzdol, vseskozi moraš imeti roko na puški. Zame, ki veliko lovim na zalaz je to zelo moteče, že iščem en pas, ki ni drseč.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #200

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Tale pas sem dobil iz Frankonie - preko prodajalca, ki se oglašuje tudi na tem forumu, za majhne denar. http://www.frankonia.de/339917/24764...tegoryId=24721Res se hitro prilagaja dolžina in je sintetičen, vendar ima precej motečo pomankljivost - zelo je drseč. Cev puške leze kar naprej navzdol, vseskozi moraš imeti roko na puški. Zame, ki veliko lovim na zalaz je to zelo moteče, že iščem en pas, ki ni drseč.
    Na ZS sem ti poslal link, mogoče ti bo vredu, meni je super.

Stran 20 od 29 PrvaPrva ... 10161718192021222324 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •