Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 43

Tema: Strelivo Winchester

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Js sm jo tut držal v rokah, kaj več pa ne nucam, saj je s tako treba ravno tako vredo zadet, da komad pade
    meni se še ni pripetilo, da bi komad ustrelil na pleče, pa da bi še naredil več kot 10m, pa ni bilo važno a sem ga z 6g al 11,7g kroglo.

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    Js sm jo tut držal v rokah, kaj več pa ne nucam, saj je s tako treba ravno tako vredo zadet, da komad pade
    meni se še ni pripetilo, da bi komad ustrelil na pleče, pa da bi še naredil več kot 10m, pa ni bilo važno a sem ga z 6g al 11,7g kroglo.
    Tako je RWS,tudi ce je zival zadeta s kroglo ki stane 5x manj ko tale XP-3,lahko ravno tako dobro oblezi v ognju..
    Kar se pa tice odskoka divjadi iz nastrela je pa veliko dejavnikov ki uplivajo na to..ali je to ob prsku(pri srnjadi,..),ali je zival preplasena,pod stresom,pritiskom,...
    najbolse pa je seveda da pade na mestu,tako za nas kot tudi za streljano divjad.

    lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  3. #23
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Kako vam uspe pisati v dialektu ???

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto silvertip

    Ali ima kdo izkušnje s kroglo Winchester Silvertip (aluminijasta konica)?

  5. #25

    Privzeto

    Pr meni je še polna škatla doma,tko da moje izkušnje so (za gledat) dobre.:icon_:
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    ali mogoče ve kdo je pri nas večji zastopnik ameriškega streliva??
    Sam bi kupil accubonda,pa nevem,kje bi hahk to zadevo dobil,tovarniško seveda,ali pa mogoče vsaj zrna AB..

    Če ima kdo kake inf. bi prosil na ZS.
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  7. #27

    Privzeto

    Imel sem pred leti karabin v kal 30-06, in municijo Wincester silvertip 11.6 g. Odstrelil sem nekal čez 20 kosov divjadi in to srnjad, jelenjad, d.prašič. Oceni bi jo kot najboljšo kar sem jih uporabljal v tem kalibru. Znosne poškodbe, divjad večinoma pada na mestu, če je že kaj malega odskočila, je bil prisotna obilna krvna sled. Preizkusite jo, priporočam.

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto Silvertip

    Hvala Janko za spodbudne besede. Sem nabavil Winchester Silvertip 180 grs v kal. 30-06 in že komaj čakam, da jo sprobam...

  9. #29
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Sicer vprašanje ne spada popolnoma direktno v to temo, ampak nove pa mi tudi ni za ustvarjat.

    Zanima me namreč kako je z nakupom winchester streliva v sosednji avstriji. Kje v okolici Graza je možno kupiti strelivo Winchester ali Hornady, kako je z dovoljenji, kakšni so postopki in tako naprej.

    Za vse informacije bi bil hvaležen.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  10. #30
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Kakor berem tu gor in še kje drugje,je kupiti strelivo v Avstriji enako kupovanju kile kruha pri nas,noben ne zahteva nobenega potrdila.

    Čez "mejo" pa švercaš.



    Če hočeš pa uradno imaš pa na UE obrazce in dovoljenja.

Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •