Stran 11 od 14 PrvaPrva ... 7891011121314 ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 139

Tema: Brak jazbečar

  1. #101

    Privzeto

    Zanima me, če imate izkušnje kakšna prehranska dopolnila ali mazila bi pomagala pri zdravljenju poškodovanih (potrganih) križnih vezeh.

  2. #102
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat TaSl je objavil: Pokaži objave
    Zanima me, če imate izkušnje kakšna prehranska dopolnila ali mazila bi pomagala pri zdravljenju poškodovanih (potrganih) križnih vezeh.
    Pomaga edino operacija, če so vezi pretrgane.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #103

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Pomaga edino operacija, če so vezi pretrgane.
    Je že izvedena! Zanima me pooperacijsko zdravljenje.

  4. #104

  5. #105
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat TaSl je objavil: Pokaži objave
    Je že izvedena! Zanima me pooperacijsko zdravljenje.
    Ker nihče ne odgovori, bompovedal kar vem iz lastnih izkušenj s pretrganimi križnii vezmi. Za ljudi se takih zadev ne uporablja, tako da predvidevam, da jih tudi za pse ni. Pri ljudeh je po tej operaciji potrebna vsaj pol letna rehabilitacija - fizioterapija in pridno izvajanje vaj.
    Dopuščam pa verjetnost, da ti bo kdo kaj ponudil za kupiti, da bi zaslužil, pomagalo pa kaj dosti ne bo.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #106

    Privzeto

    Vsaj eden se je oglasil...hvala za nasvet. Sicer veterinarji in poznavalci priporočajo prehranska dopolnila ali mazila za sklepe (kot za konje), ali pa oboje skupaj.

  7. #107

    Privzeto

    Mene pa zanima kakšna je normalna teža odraslih brakov in kakšna naj bi bila teža 7 mesečnih psičkov, ter koliko hrane naj bi pojedel za vzdrževanje "normalne" telesne teže tako odrasel pes kot 7 mesečni mladič?

  8. #108

    Privzeto

    Citat TaSl je objavil: Pokaži objave
    Mene pa zanima kakšna je normalna teža odraslih brakov in kakšna naj bi bila teža 7 mesečnih psičkov, ter koliko hrane naj bi pojedel za vzdrževanje "normalne" telesne teže tako odrasel pes kot 7 mesečni mladič?
    Tole je pa težko vprašanje. Količina hrane ne pove nič. Pomembna je energija.
    Zato na kupljeni hrani vedno piše priporočilo.
    Psa moraš oceniti ali je debel ali suh. To pa je odvisno tudi od gibanja. Malo debelejšega hraniš z nizkokalorično hrano. Potem pa na jagi samo za tabo hodi. Ne zato ker je debel. Ampak zato ker preprosto nima energije. Če pa ima energije dovolj in NI le zaprt v pesjaku ampak dela vsak dan pa ne bo debel.

  9. #109
    Član od
    Jul 2011
    Lokacija
    ilirska bistrica
    Prispevki
    15

    Privzeto Pozdravljeni

    Pozdravljeni,zanimam se za nakup te pasme,zato vas prosim,če kdo ve za kakšno leglo ali predvideno leglo naj mi sporoči na zs,hvala.lp Tomaž

  10. #110

    Privzeto

    Tudi jaz se zanimam za braka. Rabil bi naslov kakšnega vzreditelja kateri jih prodaja. Prosim na ZS. Hvala
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

Stran 11 od 14 PrvaPrva ... 7891011121314 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •