Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 28

Tema: Remingtonove risanice

  1. #1

    Privzeto Remingtonove risanice

    Pozdravljeni

    Zanima me, ce je v Sloveniji kaksen uvoznik za Remingtonovo orozje? Zanima me tudi, ce ima kdo kaksno risanico te znamke in kako se obnese?

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    mislim da je uvoznik mike v novem mestu. za tega js vem,drugega pa res ne poznam,ki bi imel to orozje.
    jaz sem na zacetku gledal neki te puske ampak se mi ne ravno najbolj dopade,ker ni narejena po mojem okusu..pa tudi zaklep mi ni deloval najbolj prepricljivo,ker je imeu prevec...uglavnem ni (vsaj na tisti puski,ki sem jo imel v rokah) bil narejen dovolj natancno,ni se najbolje zapiral..

    moje "izkusnje"...

    lp

  3. #3

    Privzeto Remingtonova polavtomatska risanica

    A ima kdo kaj izkusenj z tem orozjem?

  4. #4

    Privzeto

    Na ameriških forumih so Remingtonove puške kar pohvaljene. Pravzaprav naj bi Remingtonove risanice bile najbolje prodajane lovske puške v ZDA. Kako kvalitetne so dejansko, res ne vem, nisem še nobene imel v rokah. Sem pa tudi sam že gledal, če kdo te puške prodaja v Sloveniji. Tudi če je kakšen uvoznik v Sloveniji verjetno traja pol leta ali še več preden ti dobavijo željen model. Se motim?

  5. #5

    Privzeto

    Priporočam, da nove puške kupujete v Avstriji. Imajo veliko večjo zalogo(tudi remington) in čisto drugo kvaliteto.Naprimer zastava je pri nas navadna puška, brez vseh dodatkov. V Avstriji je sploh nisem prepoznal, čisto drugačna kopita in tudi čisto drugačna izdelava, skratka veliko lepša puška, cen aje pa ista kot tukaj. Zgleda da nam prodajajo drugorazredne izdelke. Pa še z nabavo ni problema. Edino pribljižno 50€ imaš dodatnih stroškov, ker morajo potem ko ti prineseš nabavno dovolenje, dobiti še dovolenje njihovih organov. traja 2-3 dni.

  6. #6

    Privzeto

    teohafy to pa prvič slišim, če ja pa tako, ap ko bom kupoval se obrnem na tebe, bom pa kolega , ki dela v Avstriji vprašal , če je res tako, on veliko tam kopuje pa bo že vedel.

  7. #7

    Privzeto

    Govorim kar sem videl. Bil sem pa v Lawamindu.

  8. #8

    Privzeto

    Saj ti čisto verjamem, samo ne morem si nekako , da je tudi pri karabinih manipulacija.

  9. #9

    Privzeto

    Sam sem imel risanico Remington, model Woodsmaster v kalibru 308 W. Na njej sem imel montiran tudi strelni daljnogled. S puško sem bil popolnpma zadovoljen, saj je delovala brezhibno. Nikoli ni bilo z njo kakega problema, tudi zadevala je povsem zadovoljivo. Tudi sistem za izmetavanje izstreljenih tulcev kot tudi ponovnega potiska novega naboja v cev mi ni nikoli zatajil. Edino kar se mi ni najbolj dopadlo, je bilo čiščenje po streljanju. Že skozi čistim z šibiko. Ker je zadaj sistem zaprt, sem moral cev čistiti od ustja cevi, kar pa ni dokaj ugodno za oprijem z drugo roko. Puško sem že pred leti prodal solovcu v naši družini,ki jo ima ševedno in je z njo popolnoma zadovoljen.

  10. #10

    Privzeto

    Avstrija zame žal ne pride v poštev, ker sem doma v čisto drugem koncu Slovenije in je enostavno predaleč da bi jo hodil gor iskat pa potem v primeru kakšnih reklamacij, ali rezervnih/dodatnih delov letat v Avstrijo.

    Verjamem pa da je to dobra izbira za nekoga, ki ima Avstrijo bližje kot npr. Ljubljano.

    Marjanko, ali lahko prosim malo opišeš, kakšno je bilo to zadovoljivo zadevanje.

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •