Stran 2 od 8 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 74

Tema: Zdravniški pregled

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Se že od nekdaj sprašujem,od kod info. da je treba opravljati psihoteste?
    ...lp
    Če že ni nujen psihotest, pa bi moral biti obvezen vsaj alkotest!

  2. #12

    Privzeto

    No sej psihotest pri men ni bil nč posebnega. Malo sva debatirala če pijem alko, jemlem droge,..... Pol je pa en kufr odprl pa sem mogu neke knofe prtiskat in to je to. Pokasiral je pa 5 čukov. Vse skupej je pa trajalo0 15 min.
    Semper Fi

  3. #13

    Privzeto

    Po moje mu ga prav gotovo ne bi dali, saj bi že zdravnik ocenil, da ni sposoben nošenja orožja, ali pa bi ga zdravnik napotil k psihloguu in bi on to ugotovil zaradi zdravstvenega stanja (kljub temu če bi dobro videl).

    Me pa zanima kako je opravil lovski izpit? Torej ga prav gotovo ni opravil po enakih merilih kot ostali, saj verjetno ni mogel opraviti strelskega preizkusa na tarčo in golobe.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #14

    Privzeto

    Hvala za informacijo.Bom povedal našim novim članom,kam naj gredo na pregled.Če jih gre več naenkrat z avtom,je tudi lepa žernada.

  5. #15
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    mene pa zanima kdaj grem lahko na zdravniški pregled..ali ko sem sprejet v LD in pripravništvo ali lahko pozneje ali prej??...hvala za odgovor
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  6. #16

    Privzeto

    Citat Zazek je objavil: Pokaži objave
    mene pa zanima kdaj grem lahko na zdravniški pregled..ali ko sem sprejet v LD in pripravništvo ali lahko pozneje ali prej??...hvala za odgovor
    Približno pol leta predno misliš nabaviti orožje se pozanimaj koliko časa čakaš na pregled.

    Sam sem čakal tri tedne na psihologa (so me z medicine dela kar takoj napotili k njemu, še predno sem bil na vrsti pri njih), po psihologu pa še teden dni za medicino dela.

  7. #17

    Privzeto

    Tudi starejši lovci se lahko počasi pripravimo na zdravniške preglede,sa je veljavnost orožnih listov 10 let,tako da pri nas večina lovcem poteče letos.
    Zdravniški pregled pa obsega,zdravstveni+psiho pregled,kar je edino prav in vsi vemo zakaj!

  8. #18

    Privzeto

    Ja cena rabljenega orožja bo kmalu močno padla zaradi velike ponudbe.

  9. #19

    Privzeto

    Veljavnost OL je 20 let. Res, da nam v kratkem potečejo tisti, v katerih piše veljavnost 10 let, a mislim, da nam jih bodo, v skladu z zakonom, le podaljšali za naslednjih 10 let.

  10. #20

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Ja cena rabljenega orožja bo kmalu močno padla zaradi velike ponudbe.
    jah, lepo bi bilo, ampak mislim da ne bo. ker vseeno so ljudje trmasti in nočejo pod neko (ponavadi nerealno in previsoko) ceno prodati...

Stran 2 od 8 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •