Stran 9 od 12 PrvaPrva ... 56789101112 ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 112

Tema: Municija Igman

  1. #81
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    js sm postrelil 2 škatli novega igmana, vse poknalo, in to precej
    pomoje s tvojim steyrjem neki ne štima....ah sej veš kako je, bosanc rabi orng klofuto, drugač ni nč iz njegahec

  2. #82
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Toncy,mislim,da bi bilo pametno,če bi upošteval nasvet očeta,nabrusi iglo
    ..al pa municijo menjaj,sicer pa kaj češ boljšga,od 4-ih so ti ja 3 kugle užgale hec hec
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  3. #83
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    stajerska
    Prispevki
    100

    Privzeto igman

    ja tud jst se nagibam k temu,da menjam municijo!steyr je cist ok, pomoje rab samo *bosanc* eno zlo tja po piz.......:icon_:tko da bo treba poseči po malo boljsi municiji!! no sej drugace municija ok(natancna),,ampak samo to gresko ima!!!

    LP
    Sanja svinja o lovski puški v koruzi

  4. #84

    Privzeto

    do sedaj postrelil že vsaj 10 škatel igmana v kalibru 7x64 in 7x57, do sedaj še nobena zatajila.

  5. #85

    Privzeto

    Z Tikko t3 Tac. sem izstrelil kar nekaj igmanov v 308.Win.v obeh gr., in lahko trdim da ni razlike med bistveno dražjo lovsko municijo na razdalji do 100m. Zatajil mi nikoli nobeden. Samo na nastrelu dalnogleda (sicer pri 24X) na novo sem imel 11 zadnjih od 15 strelov v pravokotniku višine cca 2 in dolžine 5cm. Seveda 7-8 cm nad piko. Pa še nisem zaključil, saj je bila tema, padal je sneg, pa še zeblo me je .... . Sicer imam tudi nekaj AMA, te bom pa preizkusil drugič. Menim, da je Igman za "hec" za tarčo čisto OK.
    LP
    M.

  6. #86

    Privzeto

    Preizkusil Igmana v kalibru 7x64, SP11,2 grama.
    Lahko rečem da sem zadovoljen, brez pretiranega truda grupa premera 4 cm.
    Pred tem sem streljal z doma napolnjenimi naboji, krogla Norma Orxy,na katere sem puško tudi nastrelil, tam je so se zadetki držali skupaj.
    Tako da če bi se še z Igmanom malo bol potrudil...bi še kakšen centimeter pridobil.
    Imata pa oba naboja praktično enako lego zadetka, tako da bom poizkusil tudi kaj uplaniti z Igmanom
    Puška pa je bila stara dobra Zastava M70.

  7. #87
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Katere krogle ima Igman ? Podobne so Noslerjevi. A kdo ve ?

  8. #88

    Privzeto

    Navaden soft point.
    Za ceno pod evro ne moreš kaj več pričakovati. Sem pa malo po drugih forunih pregledal situacijo z Igmanom. Prav preveč ga ne hvalijo. Kar pogosto se pojavljajo odstopanja med kroglami, tako se lahko zelo spreminja lega zadetka.
    Moram naboje premetit z mikrometreom, ter stehtati na primerni tehtnici.
    Ko sem se tako "igral" z RWS-om odstopnj praktično ni bilo.

  9. #89
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    kateri jugoslovanski naboji so po vasem mnenju bolsi igmanovi ali od prvega partizana.....Koliko se pogovarjam z lovskimi kolegi usak trdi svoje.Zato me resno zanima po vasem nenju katera je bol kvalitetna

  10. #90

    Privzeto

    Meni Igman trosi na Sauerju v krog 6cm, kar je daleč od dobrega. Za isti ali pa malenkost več denarja je češka municija precej bolj precizna -> sprobano.

Stran 9 od 12 PrvaPrva ... 56789101112 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •