Stran 11 od 12 PrvaPrva ... 789101112 ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 114

Tema: bushnell strelni daljnogled

  1. #101
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    11

    Privzeto

    Zdravo!
    Mene pa zanima kako se obnese dalnogled Bushnell Elite 4200,povečava
    2,5-10x50 z osvetljeno piko, zanima me predusem žarenje pike ali moti pri streljanju v temi...
    Montiral bi ga na risanico kal. 7x64.
    Lep pozdrav!

  2. #102
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Mislim, da v temi pika moti. Pa naj povedo še drugi.

  3. #103
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Mene pa zanima, če se da prek kake spletne strani naročit strelni daljnogled?Ciljam na bushnell in leupold.

  4. #104

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Mislim, da v temi pika moti. Pa naj povedo še drugi.
    Če imaš piko,na kateri lahko reguliraš jakost svetlobe,pol te ne moti,ker jo prižgeš ravno toliko da ti jo oko zazna,če jo naviješ bolj,ti bo seveda žarela,pika je super! Če pa imaš v dalnogledu osvetljen cel križ,ali po "bushnellovo" Firefly,tam pa nastane problem! Sam sem preizkusil to zadevo,pa ni toliko uporabna kot se govori! Vsaj mene je od začetka ko sem posvetil v dalnogled svetloba močno motila (pa ni bila močna),cilja nisem mogel videti dobro,ko se je le-ta malo umirila je bilo precej bolje! Po mojem se da ustreliti bolj kvalitetno brez te tehnologije,kot pa z njo,ali pa mi ne znamo! S pikco pa se stvari popravijo.....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #105

    Privzeto

    Citat mato je objavil: Pokaži objave
    Zdravo!
    Mene pa zanima kako se obnese dalnogled Bushnell Elite 4200,povečava
    2,5-10x50 z osvetljeno piko, zanima me predusem žarenje pike ali moti pri streljanju v temi...
    Montiral bi ga na risanico kal. 7x64.
    Lep pozdrav!
    Imam ga na repetirki, pika ima 10 stopenjsko nastavitev jakosti in v mraku nič ne moti, ima pa zelo močan križ ki je tudi v mraku dobro viden tako da sem zaenkrat zelo zadovoljen, ni pa to daljnogled s katerim bi streljal luknjo v luknjo na tarčo ker ima predebel križ ampak to me ne moti. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  6. #106

    Privzeto

    Pika je zelo fino nastavljiva, tako da v mraku popolnoma nič ne moti. Vem tudi da je firefly križ premočan, pa tudi pri ATN-ju je že prva stopnja premočna in moti.
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  7. #107

    Privzeto

    Mene pa zanima, če ima kdo izkušnje z strelnimi daljnogledi serije trophy. Sam imam ******* trophy 8x42 že dve leti in sem z njim zelo zadovoljen.

    Lep pozdrav

  8. #108

    Privzeto

    Kupujem strelni daljnogled serije elite 4200 2,5-10x50! Kako je uporaben tudi na tarčo saj se mi zdi da ima kar debel križ?

  9. #109
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Poiglej na spletno stran, kjer imaš podatke o debelini križev.

  10. #110

    Privzeto

    Jaz imam omenjeni daljnogled ( z rdečo piko). Za lov krasen daljnogled, za precizno streljanje na tarčo, pa so križi predebeli.
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

Stran 11 od 12 PrvaPrva ... 789101112 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •