Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 86

Tema: Ekspres puške

  1. #61
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat 308WIN je objavil: Pokaži objave
    Merkla sem gledav b3 ja,blaserja pa BB97 classic, zanimajo me tote ko imajo obe cevi ista kalibra, tistih kaj majo različne kalibre v spodni in gorni cevi sploh nisem gledav...
    drugač pa drezanje če bom sploh prišo do izpita je nesmiselno, ker sem že 3 leta nazaj opravo izpit
    Kako si ga pa opravil, če ne ločiš nabojev z žlebom in robom ??

  2. #62

    Privzeto

    nočem se vtikat fantje, sem pa ga jaz razumel v smislu, da bi bil še kak tak robni kaliber več dobrodošel in ne samo tisti, ki so na spletni strani napisani... Mogoče ni napisal čisto specifično, pa se da tudi drugače razumet, pa staž gor al pa dol :icon_smile:

    Se pa prepirate kot da bi poslušal same pripravnike

    PS: na konc koncev, sam sem naprej pomislil, da z robnimi naboji misli tiste na robni vžig (rimfire; .17hmr, .22WMR,...).
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  3. #63

    Privzeto

    Citat Ahiles je objavil: Pokaži objave
    nočem se vtikat fantje, sem pa ga jaz razumel v smislu, da bi bil še kak tak robni kaliber več dobrodošel in ne samo tisti, ki so na spletni strani napisani... Mogoče ni napisal čisto specifično, pa se da tudi drugače razumet, pa staž gor al pa dol :icon_smile:

    Se pa prepirate kot da bi poslušal same pripravnike

    PS: na konc koncev, sam sem naprej pomislil, da z robnimi naboji misli tiste na robni vžig (rimfire; .17hmr, .22WMR,...).
    hvala da si se potegno za mene
    z pisanjem in sodelovanjem na tem forumu pa bom končav, osebno se mi zdi bolano da nekateri iščete dlake v jajcih in pametujete, v bistvu pa sploh neveste gdo sedi na drugi strani za računalnikom in koliko staža ima
    nevem zakaj bi nekoga podjebavali, raje povejte kake koristne nasvete ki bodo mladim lovcem koristili in ne da ji podj... pa to se dogaja če pogledaš v bilokatero temo na forumu !!! s takim načinom nebomo nikoli obdržali ugleda LZS !!!!!!
    malo si pojte pogledat na srbske in hrvaške forume tam ti raje svetujejo kot pa da se ti norca delajo !!!

  4. #64
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat 308WIN je objavil: Pokaži objave
    hvala da si se potegno za mene
    z pisanjem in sodelovanjem na tem forumu pa bom končav, osebno se mi zdi bolano da nekateri iščete dlake v jajcih in pametujete, v bistvu pa sploh neveste gdo sedi na drugi strani za računalnikom in koliko staža ima
    Nikar biti takoj užaljen, če te zbada kak ljubitelj glasbe, ki mu gre na živce tvoj štajerski dialekt. Nekateri na Forumu so pač bolj strupeni in zelo pazijo na spodrsljaje drugih pri tem pa pozabljajo na svoje dileme na začetku lovske poti. Taki pač smo, to je slovenska folklora.
    Zato ti še ni treba vreči puške v koruzo in odnehati, že zaradi tistih, ki s teboj normalno komunicirajo in korektno odgovarjajo na tvoje pobude in tistih, ki iz takih debat dobijo koristne podatke.

  5. #65
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Osebno mislim, da bi moderatorji mal bol mogli brisat poste, ki so neprimerni (jih je vsaj 1/4), in če bi blo po moje, bi na forumu lahko sodelovali samo uporabniki, z Imenom in priimkom, ter sliko kot na osebni!

  6. #66
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat trazman je objavil: Pokaži objave
    Osebno mislim, da bi moderatorji mal bol mogli brisat poste, ki so neprimerni (jih je vsaj 1/4), in če bi blo po moje, bi na forumu lahko sodelovali samo uporabniki, z Imenom in priimkom, ter sliko kot na osebni!
    Bravo.
    errare humanum est - motiti se je človeško

  7. #67
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat trazman je objavil: Pokaži objave
    Osebno mislim, da bi moderatorji mal bol mogli brisat poste, ki so neprimerni (jih je vsaj 1/4), in če bi blo po moje, bi na forumu lahko sodelovali samo uporabniki, z Imenom in priimkom, ter sliko kot na osebni!
    Anonimnost je po svoje draž forumov, saj marsikdo napiše in vpraša več kot bi si upal povedati z imenom in priimkom. Že tako se debata hitro spusti na osebno raven, najbolj med tistimi, ki se poznajo. (Vem, vem skrenil sem s teme, bom kar nehal)

  8. #68

    Thumbs down

    Citat trazman je objavil: Pokaži objave
    Osebno mislim, da bi moderatorji mal bol mogli brisat poste, ki so neprimerni (jih je vsaj 1/4), in če bi blo po moje, bi na forumu lahko sodelovali samo uporabniki, z Imenom in priimkom, ter sliko kot na osebni!
    LOOOOOOOOOOOL
    nekateri pa še res živijo 50 let zadaj...
    po eni strani je to smešno, po drugi pa zelo žalostno in pomilovanja vredno...

  9. #69
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Jst se tud to strinjam, da bi lahko uporabljal prava imena; sem po moje edini, ki ima priimek za forum-ime, ce me kdo hoce počt po gobcu pa lahko dam se tocen naslov. Res pa je, da vcasih sedim na kasni lovski konferanci, pa sele na koncu izvem, kdo je sedel zraven mene in bil tiho kot rit!
    Ne obupavat nad takimi, saj se na tem forumu izve marsikaj pametnega, malo debele jagrske kože je pa tudi potrebno, če nas kdo podreza pod rebra.
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  10. #70
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Števerjan, Gorica, Italija
    Prispevki
    48

    Privzeto

    ni me sram svojih izjav, zato sem se tudi jaz vpisal z imenom in priimkom.

Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •