Stran 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 86

Tema: Ekspres puške

  1. #21

    Privzeto

    http://http://www.egun.de/market/ite...3e301bb8fcd89e

    Ta bereta mi je padla v oko,ker ne govorim nemško,a mi lahko poveda kdo , a ima naprožilo in ejektore? Koliko pride nova(verjetno nad 3,000eur)?
    Internetni račun imam,kašne papirje še zraven nabavnega morem poslati,če kdo ve bi bil hvaležen?

  2. #22

    Privzeto

    Na kratko, ko izlicitiraš puško, prodajalcu nakažeš denar po banki, medtem si urediš nabavno dovoljenje, ki mu ga pošlješ. Nato sledi čakanje...in puška pride na dom po pošti.

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Ejektorje ima, naprožila nisem zasledil, cena proizvajalca je 3995€.
    Malo sem še pogledal po strani, ta cena 1670€ ni fiksna, puška je na dražbi ....kdo da več.
    Last edited by main757; 19. March 2009 at 22:34.

  4. #24

    Privzeto Express risanico BAIKAL .30-06/.30-06 Artemida MP221.

    Zdravo,

    ima mogoče kdo Express risanico BAIKAL .30-06/.30-06 Artemida MP221. Zanima me preciznost druge cevi. Kakšni so zadetki glede na prvo cev. Puškar me svari, da puške ni mogoče nastreliti, ker druga cev na 100m nese od 50 - 100 cm stran od prve. Tega pa enostavno(poceni) ni mogoče popraviti.
    Puška mi je vizualno zelo všeč in se nagibam k nabavi, zato želim čim več podatkov.

    LP G.

  5. #25

    Privzeto

    To je skoraj neverjetno da bi nesla ena cev od druge 50-100cm.
    Pomoje z pravo izbiro municije nese max u 15 cm raztosa.
    To je moje mnenje.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  6. #26

    Privzeto

    Kolega jo ima in je razlike tam okoli 6cm.

  7. #27
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Kakšne izkušnje imate z menjalnimi ekspres cevmi na češki kombinirki?
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  8. #28
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Privzeto

    Citat 1248 je objavil: Pokaži objave
    Zdravo,

    ima mogoče kdo Express risanico BAIKAL .30-06/.30-06 Artemida MP221. Zanima me preciznost druge cevi. Kakšni so zadetki glede na prvo cev. Puškar me svari, da puške ni mogoče nastreliti, ker druga cev na 100m nese od 50 - 100 cm stran od prve. Tega pa enostavno(poceni) ni mogoče popraviti.
    Puška mi je vizualno zelo všeč in se nagibam k nabavi, zato želim čim več podatkov.

    LP G.
    Prijateljeva Artemida sa Vulkanom od 11,7g nosi iz desne cijevi oko 2,5cm desno i 1cm gore, tako da bi 50-100 mm trebalo biti vjerojatno odstupanje sa municijom koja ne odgovara puški. Pola metra do metar stvarno zvuči nevjerojatno i mislim da je "lovačka".
    Problem kod Artemide je podosta tvrdo okidanje, kojr lovcima naviknutima na šteher može pričinjavati poteško?u.

  9. #29

    Privzeto express browning ccs 525

    Zanima me, če ima kdo puško browning ccs 525.Kakšna je natančnost in vse ostalo.

  10. #30

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Kakšne izkušnje imate z menjalnimi ekspres cevmi na češki kombinirki?
    7x57r/7x57r za kroglo razlike po višine pri strelu eden za drugim-SPCE 11,2g

    Lp.

Stran 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •