Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 53

Tema: 22 Mag

  1. #41

    Privzeto

    Pravi trgovec,ta Ancelj !

  2. #42

    Privzeto

    Živjo
    Če bi bil samo Ancelj tak ampak so vsi pri nas. Jaz čakam pri koptexu nabojnik za sauer 202 že od lanskega julija,pa se ne sekiram preveč,ker skoraj pozabiš če kaj naročiš pri nas, Glanznig je pa car kar se tega tiče,kadar reče da bo takrat je roba a voljo.
    lp

  3. #43

    Privzeto

    Prosim, da zaključite s to debato, če želite razglabljati o trgovcih in nezadovoljstvu se naj odpre nova tema o tem, tukaj pa se naj nadaljuje o risanicah 22 Mag. kot je naslov teme.

    Hvala za razumevanje!

    Moderator
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #44

    Privzeto

    Pozdravljeni,

    Ali obstajajo težje krogle v tem kalibru kot 2.6g?

  5. #45

  6. #46

    Privzeto

    Hvala Karel - a ve kdo, če se 3,2g dobi tudi pri nas?

  7. #47

    Privzeto

    Se dobi. Preglej ponudbe naših trgovcev - ne sme se ( ni dovoljeno ) objavit "grešnikov". :icon_smile:

  8. #48

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    Se dobi. Preglej ponudbe naših trgovcev - ne sme se ( ni dovoljeno ) objavit "grešnikov". :icon_smile:
    Probajta na ZS

  9. #49
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Nimam blage veze! En kolega ma MK od te firme pa pravi da mu dela dobro! Sicer pa je osnovni produkt te firme zračno orožje,tudi tekmovalno,tako da bi po moje moglo bit!
    Ima jo moj mentor,Norinco .22 WMR.Puška deluje brezhibno.Trenutno je v Sloveniji na zalogi,cena pa je 167 eur.

  10. #50

    Privzeto

    Malo pomislite tudi na cal.17 hmr,pri nas dokaj nova zadeva ampak v primerjavi z vsemi ostalimi kalibri robnega vžiga veliko bolj natančna, z njim se da streljat tudi na več kot stotridest metrov, ima daleč najmanjši padec, V0 pa je 777 ms.Lisica pade tudi na stoštirideset metrov,zagotovo.Samo orožje pa se dobi skoraj za isto ceno kot ostalo z robnim vžigom
    malo poglejte na Youtube
    l.p

Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •