Stran 2 od 19 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 185

Tema: Titan risanice

  1. #11

    Privzeto Titan 6

    Lenoba je gonilna sila napredka!

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    v naši ld jo imajo že 3 lovci,pa so z njo vsi zadovoljni.
    precizne so, zaklep dobro lavfa,kaj več pa tako ali tako ne rabiš.Za tak dnar kaj več res ne morš pričakovat.

  3. #13

    Privzeto

    Živjo
    Jaz ti vsekakor priporaočam tikko ker zanjo vem da je zelo zelo precizna mnenja fanzoja pa ne upoštevaj k je mene že tako nategnu da u skrajni sili me ne vidi več tm sigurno bo pa hvalu titan k je avstrijska firma če se slučajno ne motim in ne bo hvalu tikke, sam moje mnenje
    lp

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    ja kdo pa bo natančen, če ne finci? js bi se tut vrjetno odloču za tikko, ker se mi zdi da zaklep še malo bolj lavfa,zapira se pa sigurno bol na rahlo od titana.
    drugače pa je za veliko noč kolega tudi z titanom ustrelil 30.,ko smo meli malo orožnih vaj:icon_:

  5. #15

    Privzeto

    Živjo
    Sej puška je pomemben faktor pri natančnosti sam še bolj je pa tisti ki je za njo
    sm vidu tud že možaka k je s tikko delal grupo 10 cm puška pa nese v 1 cm
    lp

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Uau denis jež, ke pa si ga vidu? Drgač se lahko usakmu to nardi če ma slb dan al pa kakšne druge spremenljive dejavnike.

  7. #17

    Privzeto

    Živjo
    kolovski ampak ne boš verjeu ta sicer moj prjatu ma zmeraj slab dan ker on zmeraj tok slabo strelja men pa kaj tacga še ni ratalo nism še meu tok slabga dneva na srečo do zdaj še kadar sm mel najslabši dan je blo use v treh centimetrih pa se nism mislu s tem hvalt
    fajn se mej
    lp

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Veš, da ti oprost ne vrjamem... Glede na to, sicer sm tut precej laik in ker si take stvari objavlov, k sm prej use teme prebrav, k me zanimajo, se tvoje izjave ČIST nč ne skladajo iz prej objavljenih od janeza valentiča (ta človk je norc:icon_smile:) pa iz ostalih ldi pa tem.. tko da počas denis jež! Ne prehitevat pa prej raj kej preber, predn odgovoriš! Drgač pa tut spoštujem tvoj menje, ampak me še nis čist prepričov od novo vpisanih v tale forum.

    LP Kolovski

  9. #19

    Privzeto

    Živjo
    Lahko mi verjameš ali pa ne tvoja odločitev lahko pa prideš pogledat pa boš videl na lastne oči sicer pa oprosti za vse nepravilno komentirane zadeve
    lep pozdrav
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  10. #20
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Fantje, tule malo vejic na zalogo:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,!

Stran 2 od 19 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •