Stran 1 od 19 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 185

Tema: Titan risanice

  1. #1

    Privzeto Titan risanice

    Vem, da je na starem forumu bilo tudi nekaj besed okrog karabinov titan pa sedaj ne najdem več tega.
    me zanima, če ima kdo izkušnje oziroma, če poseduje tak karabin, sem ga zadnjič gledal pri Skobirju, pa me malo zanima v .308 win kalibru.

    In kakšna je razlika med titan 3 in titan 6, verjetno je 3 v manjših kalibrih.

    Predvsem me zanima kvaliteta cevi in komplet mehanizma.

  2. #2

    Privzeto

    Pred časom sem gledal Titan 6 pri Fanzoju v Ljubljani. Prodajalec mi je puško pokazal in rekel, da če se bi on osebno odločal med Titanom 6 ter Tikko, bi zagotovo izbral Titan 6. A lahko kdo naredi kašno primerajavo med omenjenima puškama, glede varnosti, materijalov, praktične uporabe, preciznosti, itd..., če sta puški sploh medseboj primerljivi?

  3. #3

    Privzeto

    Tudi sam kopujem karabin in se zelo zanima za Titan 6, vendar sem zbegan ker puske sam ne poznam, zato bi bil zelo vesel ce ima kdo kaksne konkretne izkusnje s to pusko, kot sta napisala ze predhodnika.

  4. #4

    Privzeto

    V Avstriji sta obe puški Titan 3 in 6 zelo priljubljeni! Baje da prima! No ja,verjetno je prisotnega tudi nekaj patriotizma,ampak ne vem!
    Razlika pa ni v kalibrih ampak v zaklepi,titan 3 ima 3 "bradavice" 6-ka pa 6!
    Sicer pa se mi zdi kar solidna puška za zelo sollidno ceno!
    Je pa zanimivo,da se plačujejo dodatki,kot so gumikapa na kopitu,ne plačaš pa za proženje,lahko za isto ceno izbiraš med "šnelerjem" in direktnim proženjem!
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #5

    Privzeto

    Koliko pa je približnoc ena Titan 6 puške?

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  6. #6

    Privzeto

    Mislim, da se gangi cene gibljejo od cca.800 pa do 1200 €.
    Vsaj tako je pri našemu puškarju Skobirju. Je pa vsaj za mene fajn zadeva.

  7. #7

    Privzeto

    Titan 3 se začne pri 1060 €,enako titan 6,to je "osnovni model",ki pa v prvi vrsti nudi več kot pa tikka (ma muhe,šneler..)! Cena za luxuz model pa je okoli 1200€,razlika pa je samo v kopitu! Zanimivo je,da si lahko nabaviš zraven še okrasne ploščice (motivi divjadi) za na "pištolski ročaj" za maximalno 80€!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #8

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Titan 3 se začne pri 1060 €,enako titan 6,to je "osnovni model",ki pa v prvi vrsti nudi več kot pa tikka (ma muhe,šneler..)! Cena za luxuz model pa je okoli 1200€,razlika pa je samo v kopitu! Zanimivo je,da si lahko nabaviš zraven še okrasne ploščice (motivi divjadi) za na "pištolski ročaj" za maximalno 80€!
    Dolgin, ena "korekcija", Tikka T3 Hunter z "šnelerjem" in "muhami" stane 982 eurov. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  9. #9

    Privzeto

    Se pardoniram!!!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #10

    Privzeto

    Nič hudega, drugače je Titan 6 luštna zadevca vsaj na videz. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

Stran 1 od 19 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •