Stran 55 od 56 PrvaPrva ... 545515253545556 ZadnjiZadnji
Rezultati 541 do 550 od 553

Tema: Malo humorja ne more škoditi

  1. #541

    Privzeto

    Mamica kopa sinčka in hčerkico. Pa sine vidi, da je sestrica drugačna.
    "Mami, ali so tole možgani" in drži malega.
    NE ŠE sinko, ne še.

  2. #542

    Privzeto

    Če ima kdo popoldne čas, imam nekaj pirov zazihranih..
    Name:  Pivce.jpg
Views: 957
Size:  80.0 KB
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #543

    Privzeto

    Ko je spolni nagon močnejši od lovskega:
    Click image for larger version. 

Name:	LevLovFuck.jpg 
Views:	175 
Size:	110.4 KB 
ID:	15414
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #544

    Privzeto pismo blondinke sinu

    Dragi sin
    To pismo ti pišem, da bi vedel, da ti pišem. Če dobiš to, pomeni, da je dobro prispelo. Če ga ne dobiš, mi javi, da ti ga ponovno pošljem. Pišem počasi, ker vem, da počasi bereš.
    Zadnjič je tvoj oče v časopisu prebral, da se, statistično gledano, največ prometnih nesreč zgodi 1 km od doma. Zato smo se preselili nekaj ulic naprej. Nova hiša je zelo lepa. Ima celo pralni stroj, vendar ne vem, če dela. Včeraj sem dala perilo prat in ko sem potegnila vodo, je perilo izginilo.
    Vreme je tukaj kar dobro. Prejšnji teden je samo dvakrat deževalo. Prvič je padalo tri, naslednjič pa štiri dni. V zvezi z jakno, ki si jo tako želiš, je stric Peter povedal, da naj odrežemo vse gumbe, preden ti jo pošljemo, saj so gumbi zelo težki in bi bila draga poštnina. Gumbe smo odrezali in če jih boš potreboval, jih lahko najdeš v notranjem žepu, kamor sem jih spravila.
    Nekaj dni nazaj je eksplodirala jeklenka plina v kuhinji. Tvojega očeta in mene je vrglo skozi okno na dvorišče. Kakšno doživetje. Po tolikih letih sva končno šla enkrat skupaj ven.
    In če že pišem o tvojem očetu: dobil je novo delo! Zelo je ponosen, saj je pod njim okrog 500 ljudi. Zaposlili so ga na mestnem pokopališču, kjer skrbi za travo.
    Tvoja sestra Mojca, saj veš, tista, ki se je poročila s svojim možem, je končno rodila. Za spol sicer še ne vemo, tako da zaenkrat ne vem, če si postal stric ali teta. Če bo punčka, jo bo tvoja sestra poimenovala po meni. Vseeno se mi zdi čudno, da bo svojo hčerko klicala "mama".
    Strica Karla sploh več ne videvamo, odkar je prejšnje leto umrl.
    In da ne govorim o tvojem bratu Janezu. Grozen je. Zaklenil je avtomobilska vrata, ključi pa so ostali v avtu. S taksijem je moral domov po rezervne, da nas je potem lahko odklenil iz vozila. Katastrofa!!!
    Dobro, sinko, ne bom ti napisala naslova, ker ga ne poznam. Prejšnja družina, ki je tu živela, je s seboj odnesla hišno številko. Če boš kaj videl teto Lizo, jo pozdravi, v nasprotnem pa ni treba reči nič.
    Mama, ki te ima rada.
    P.S.: Hotela sem ti poslati nekaj denarja, pa sem že zaprla kuverto.

  5. #545
    Član od
    Jan 2011
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    38

    Privzeto

    SMS: Draga pravkar pijem zadnje pivo. Čez 20 minut bom doma. Če me ne bo, preberi sporočilo še enkrat. Tvoj dragi!
    Errare humanum est, in errore perservare stultum. "Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napakah."

  6. #546

  7. #547

    Privzeto

    Pošljite SMS z besedo "begunci 5"
    In vam pošljemo 5 beguncev.

  8. #548

    Privzeto

    Bi me kmal pobral, pa v želji, da se vam to nardi ;-) :

    Dogovorili se Bog i Sveti Petar da u Raj primaju samo neobične slučajeve. Dolazi jedan čovek i kuca na vrata Raja.
    • Primamo samo neobične slučajeve.
    • Dobro, slušajte moju priču. Sumnjao sam da me žena vara i vra?am se 2 sata ranije sa posla. Trčim na 11. sprat i upadam u stan. Zatičem ženu samu ali golu na krevetu. Izle?em na terasu i tamo zatičem golog muškarca kako se drži za gelender i visi. Uzimam čeki? i prebijam mu prste i, pošto je pao na meko šiblje i preživeo, bacam frižider na njega. Od te sre?e me je strefio infarkt, i eto me ovde.
    • Dobro, primljen si.
    Zatim opet neko kuca na vrata.
    • Primamo samo neobične slučajeve.
    • Dobro, saslušajte moju priču. Vežbao sam go na terasi kada sam se okliznuo i pao. Uhvatio sam se za gelender terase ispod moje i rekao sebi ''budalo, Bog ti je spasao život''. U tom trenutku dolazi neki manijak, prebija mi prste čeki?em i ja padam na meko šiblje ispred zgrade. Mislim u sebi ''Bog mi je spasao život i drugi put'', kad frižider pada na mene i eto me ovde.
    • Primljen si.
    Opet neko kuca.
    • Primamo samo neobične slučajeve.
    • Dobro, slušajte moju priču. Nakon dobrog jebanja sedim go u frižideru...
    Bog krene da se cepa od smeha, a Petar ?e:
    • Dobro, dobro, možeš da u?eš!
    Verum justicia quod parilitas!

  9. #549

    Privzeto

    O B V E S T I L O !!!

    31.10 - 1.11 lovna doba na čarovnice,....
    Zaradi kratke lovne dobe se potrudi, da jih "obrneš" čim več.
    Čeljusti ne rabiš jemat, ker vpis v Lisjaka ni potreben,...
    lahko pa se pohvališ,lovskim tovarišem

    Lovski pozdrav !!

  10. #550
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Če ve eden, ne ve nobeden. Zato brez hvaljenja.
    Lov na čarovnice pa je zanimiv vse dni v letu.
    Lp in dober pogled , tudi vam....he-he.

Stran 55 od 56 PrvaPrva ... 545515253545556 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •