Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 29

Tema: Meopta 7x50

  1. #1

    Privzeto Meopta 7x50

    Imam namen kupiti Meopto 7x50, zanima me vaše mnenje, če ga kdo od vas forumovcev ima na puški, naj prosim realno pove kakšnje iskušnje ima z njim. Hvala.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Jaz ga imam od leta 1993 in nisem imel nobenega problema in se mi super obnese.

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    kozjansko
    Prispevki
    28

    Privzeto

    ja jst ga imam ze tud en lepi cas sicer ne v povecavi 7x50.mislim da je dobra firma usekakor ti ga priporocam saj je vredn tega denarja.usekakor ti ne priporocam da se spustis nizje od meopte v mislih imam bushnelle nikone hawk bsa.kvecjemu samo navzgor ce mas se malo vec denarja ti priporocam doctor optic ma 30let garancije meopta ima 10let v ceni ni neka vlika razlika.mislim da bo spet prislo do prepira z feni bushnella ampak ussen.mislim da je ancelj v novem mestu uvoznik meopte in doctorja poklic in ti bo svetoval ker mam obedeve firme in je v vidlivosti obcutna razlika

  4. #4

    Privzeto

    No jaz pa nimam komentarja v zvezi z Meopta optiko imam pa komentar v zvezi s posti. Še enkrat bi prosil uporabnike, da pišejo v slovenksem jeziku, ker v narečju je zelo težko brati uporabnikom iz drugih področij Slovenije. In Titan ta tvoj post je zelo težko brati.

    Hvala za razumevanje.

    Moderator.
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #5

    Privzeto

    Ja res ganges, pa brez zamere Titan. post nima ne glave, ne repa.
    Naredi kak presledek pa kakšno novo vrsto itd...

    Pa ne zamerit, če se te opozori, tudi jaz sem bil v prejšnjih postih že z "rumenim kartonom".
    Če pa želiš v narečju "šprehat", pol pa odpri temo področja (tako kot npr. Kotiček za koroške in gorenjske jagre) pa ne bo nobenih problemov.

    Pa še enkrat brez zamere.

    Saj, ko drugič preberem tvoj post, potem že razumem, ampak prvič tako na hitro, pa nič ne razumem.

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat Titan je objavil: Pokaži objave
    ja jst ga imam ze tud en lepi cas sicer ne v povecavi 7x50.mislim da je dobra firma usekakor ti ga priporocam saj je vredn tega denarja.usekakor ti ne priporocam da se spustis nizje od meopte v mislih imam bushnelle nikone hawk bsa.kvecjemu samo navzgor ce mas se malo vec denarja ti priporocam doctor optic ma 30let garancije meopta ima 10let v ceni ni neka vlika razlika.mislim da bo spet prislo do prepira z feni bushnella ampak ussen.mislim da je ancelj v novem mestu uvoznik meopte in doctorja poklic in ti bo svetoval ker mam obedeve firme in je v vidlivosti obcutna razlika
    Kaj bi kupil, meopto 7x50 ali docter 6x42- zanimam se zase, ker imam namen kupiti nekaj od tega.

  7. #7

    Privzeto

    Če potrebuješ zadevo tudi za ponoči potem 7x50, drugače veliko raje 6x42.
    (ne vem kga se pa razburjate, k jest Titana čist kaprm?)

  8. #8

    Privzeto meopta

    pozdravljeni! imel sem meopta 6x42 in sem ga zamenjal za 1,5-6x42, ker ta daljnogled uporabljam tudi na pogonih. sicer sem imel na 6x42 snemljivo montazo, samo potem se je izkazalo, da z muho ne utegnem streljat na dalec zaradi problemov z ocmi.
    6x42 je super daljenogled, zelo svetel in precizen.
    z 1,5-6x42 pa kot vsi varjabilni postane malo temen ko daš 6-kratno povečavo.
    vseeno sem mi zdi dober daljnogled.
    odvisno je zakaj boš rabil ta daljnogled:
    če mislis čakat prašiče mislim, da je boljši 7x50
    če boš lovil srne zjutraj in v mraku pa 6x42
    za pogone in lov podnevi (srne) pa ti priporačam 1,5-6x42 s fiksno montažo.

    lep pozdrav

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    kozjansko
    Prispevki
    28

    Privzeto

    ok se opravicujem ker sem po domace pisal pac me je zaneslo.mislim da ce bos izbiral izber firmo doctor nebo ti zal pa cetudi je par evrov vec.ker optika iz velikih5 je ze predraga oz. je v ceni ze velika razlika.no pozanimaj se pri puskarjih pa ti bodo isto povedal usi.upam da sem dost razlocno napisal.
    nesposobni so sposobni onesposobit sposobne.............

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    kozjansko
    Prispevki
    28

    Privzeto

    ganges vase velicanstvo nevem ali ne razumes slovensko ali si me pa okregal ker mas bushnella doma..mislim da me je usak zastopil.pa brez zamire.
    nesposobni so sposobni onesposobit sposobne.............

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •