Stran 5 od 24 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 233

Tema: Municija PPU - Prvi partizan

  1. #41

    Privzeto prvi partizan

    Zanima me če kdo uporablja municijo prvi partizan krogla grom in mi lahko pove kako je zadovoljen z njo kaliber 7x64.
    Last edited by maks; 14. June 2011 at 17:50.

  2. #42

    Privzeto

    jaz sem enkrat za štos kupu eno škatlo, krogle so zelo kvalitetne, ampak smodnik je pa res zanič.
    natančnost je dobra, a moraš ko končaš streljanje obvezno očistit cev, ker drugače kmalu ne bo v takem stanju kot bi morala bit..

  3. #43
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Tudi jaz sem letos puško nastrelil na to municijo. Natančnost dobra, cev pa ČRNA...
    Bi bilo pametno dobiti samo kroglo in doma nafilati...

  4. #44
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Jaz kroglo grom uporabljam, sicer v kalibru 8x68S in je super stvar, pa tudi če je srbska in je poceni. Je pa res da uporabljam doma polnjene naboje in nimam problemov s črno cevjo.
    8x68S 30-06/20mag .223rem 12/12 .22LR

  5. #45

    Privzeto

    Stjrp, kje pa se da dobit samo krogle?

  6. #46
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    GLej zasebno sporočilo.
    8x68S 30-06/20mag .223rem 12/12 .22LR

  7. #47

    Privzeto

    Hvala vsem za odgovore. Krogle so kupljene. Sprobal sem jih samo na tarčo. Zelo dobra natančnost, bomo videli kaj bo pa naredilo na divjadi.

  8. #48

    Privzeto

    Nevem ali sem jaz res edini, ko je vseh mojih puškah s PPU porazna natančnost. Pa nisem jaz kriv

  9. #49

    Privzeto

    Nisem še streljal tovarniškega groma. Se pa vsi pritožujejo na natančnost in črno cevjo.
    Moje mnenje. Krogle so odlične, pri polnjenju ga pa nekaj lomijo. Polnite sami.

  10. #50
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Alojz natančnost smo preizkusili in je zelo dobra, ne odstopa popolnoma nič od recimo fusion ali pa polnjene municije. Cev pa je popolnoma čista že z tremi potegi suhe krpe po streljanju. Tako da ti sporočam veselo novico in to je Veper se seli iz S&B SPCE na tovarniško polnjenje PPU GROM in ne boš več imel kosti za glodanje ko bo govora o S&B
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 5 od 24 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •