Stran 16 od 24 PrvaPrva ... 6121314151617181920 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 151 do 160 od 233

Tema: Municija PPU - Prvi partizan

  1. #151

    Privzeto

    tudi jaz imam isto težavo s strelivom grom in sicer originalnim strelivom. dober poznavalec orožja in streliva ter dober prijatelj mi je dejal, da imajo nakatere puške zelo natančna ležišča, medtem ko pa ima očitno to strelivo malo večjo toleranco in potem je to to.

  2. #152

    Privzeto

    Predvsem v 308 pade vse v ognju
    Meni je šel srnjak z strelov skozi pljuča in prvo plečko ker ga je malo postrani prijelo še 50m.

  3. #153
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat robert13 je objavil: Pokaži objave
    tudi jaz imam isto težavo s strelivom grom in sicer originalnim strelivom. dober poznavalec orožja in streliva ter dober prijatelj mi je dejal, da imajo nakatere puške zelo natančna ležišča, medtem ko pa ima očitno to strelivo malo večjo toleranco in potem je to to.
    Ni vsaka krogla za vsako cev.

  4. #154

    Privzeto

    Tovarniško polnjen grom ni za nobeno cev. Sem ga preizkusil v 7 puškah in treh različnih kalibrih. Katastrofa. Niti v papir A4 formata niso šli vsi streli.

  5. #155

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Tovarniško polnjen grom ni za nobeno cev. Sem ga preizkusil v 7 puškah in treh različnih kalibrih. Katastrofa. Niti v papir A4 formata niso šli vsi streli.
    Menjaj puške!!

  6. #156

    Privzeto

    Citat bakus89 je objavil: Pokaži objave
    Menjaj puške!!

    Sem menjal rajše strelivo

  7. #157
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Malo denarja, malo muzike, bo kar držalo.

  8. #158

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Malo denarja, malo muzike, bo kar držalo.
    To drži za naboj. Krogle so pa vrhunske. Tudi jaz ne razumem kaj ga lomijo pri polnjenju.

  9. #159

    Privzeto

    moje mnenje je ¨da ga ni naboja čez doma polnjenega¨

  10. #160
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Tovarniško polnjen grom ni za nobeno cev. Sem ga preizkusil v 7 puškah in treh različnih kalibrih. Katastrofa. Niti v papir A4 formata niso šli vsi streli.
    Nimaš sreče...

    Jaz sem s svojim štucom v 8x57 delal zelo lepe grupe in z njim seveda tudi uspešno jagal (tudi čez 100m). Edina slabost teh tovarniških nabojev je slab smodnik - cev je po streljanju črna kot dimnik...

Stran 16 od 24 PrvaPrva ... 6121314151617181920 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •