Stran 19 od 22 PrvaPrva ... 91516171819202122 ZadnjiZadnji
Rezultati 181 do 190 od 212

Tema: Tekoče tekme

  1. #181

    Privzeto

    Rana ura zlata ura.

  2. #182
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Čestitke LD Trebnje! :icon_smile:

  3. #183

    Privzeto

    Prjatli hvala, samo ta zmaga je tako grenkega okusa. Pričakuješ, od tistega ki mu nosiš pokale, da ti jih tudi da.

  4. #184
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Pero, moralni zmagovalci ste vi, pa naj počno kar hočejo. S tem samo dokazujejo svojo "vrednost". Vzemite na lahko, zmagajte na državnem in ko boste dobili pokal (za to držim pesti), ga zamenjajte z onim, ki ga predlaga Veper.

  5. #185

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Pero, moralni zmagovalci ste vi, pa naj počno kar hočejo. S tem samo dokazujejo svojo "vrednost". Vzemite na lahko, zmagajte na državnem in ko boste dobili pokal (za to držim pesti), ga zamenjajte z onim, ki ga predlaga Veper.
    ZR7 iz tvojih usta v božje uši,bi rekli naši južni sosedje,držim pesti.

    lp

  6. #186
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    dejte mi malo objasnit kako lahko vaš volilni okoliš ali zld kakor hočete, naredi izbirne tekme za državno prvenstvo in izbere ekipo, nato pa pride ekipa na državno prvenstvo in gleda kaj je to compak.

  7. #187

    Privzeto

    V tej jezi sem pozabil napisati rezultate včerajšne tekme. V kombinaciji je zmagal jeger, za njim je bil pero. Na Mk je zmagal krogla1 pred jakaježem, na golobe sem bil 2 jeger pa 3. Če sem kaj zašuštral me popravite

  8. #188

    Privzeto

    E pumpa pa ne samo to. A misliš da smo kdaj ustrelili z karabinom. To je pa to, če pek prodaja avtomobile.

  9. #189

    Privzeto

    Fantje šparat je treba,saj bo v nadeljo tekma katero bo skoraj gotovo financirala ZLD NM,to sklepam po tem,da domači fantje o tem ne vedo nič

    lp

  10. #190

    Privzeto

    Kakšna tekma in kje, jaz ne vem nč.

Stran 19 od 22 PrvaPrva ... 91516171819202122 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •