v v v v v
Citat polh007 je objavil:
Citat miš93 je objavil:
Ko sem prebiral zadnjega lovca sem v predvidenih leglih lovskih psov pri hanoverancih zasledil oznako (oceno?) GP. Ali kdo ve kaj naj bi ta oznaka pomenila?
Citat lovec je objavil:
Citat miš93 je objavil:
Ko sem prebiral zadnjega lovca sem v predvidenih leglih lovskih psov pri hanoverancih zasledil oznako (oceno?) GP. Ali kdo ve kaj naj bi ta oznaka pomenila?
GP - glavna preizkušnja ali delo po naravni krvni sledi. To morajo opraviti bavarci in hanoveranci če želijo pridoboti vzrejno dovoljenje.
Citat Rafa je objavil:
A mogoce ve kateri kak se najbolse izsola psa krvosledca,s cim naj zacnem pes je zej star stiri mesce.Hvala ze v naprej.
Citat Rafa je objavil:
Hvala vsem ki ste odgovorili na moje vprasanje.Sprva nisem vedel kirga psa bi izbral sam sem se odloco pa sem nabavo hanoveranca ko mamo v loviscu srnjad,jelenjad,gamsa in divjega prasica.
Citat kovač je objavil:
Hanoverčan je super pes ,po mojem boljši kot bavarec ,je pa težji in bolj okoren ,zato je, če imate veliko nastreljenih gamsov in prašičev boljši bavarec.Vsekakor je izbira tvoja, le od psa se ne sme zahtevati več ,kot ga naučiš in veš da je sposoben.