Stran 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 84

Tema: Madžarske vižle

  1. #21

    Privzeto

    szarvas, uspelo? Maš, al nimaš...

  2. #22

    Privzeto

    Ima :icon_: Bo sam objavil je rekel in poslal kako slikico, ko jo pofotk az digitalcem.

    Lahko pa povem da je zaenkrat zelo zadovoljen vsaj kar se njenega obnašanja tiče. Ko sta sama mu mala že lepo prinaša zadeve, vedno skače okrog njega, vse jo zanima vsak grm, tudi čez potok je že šla za njim ko ga je namerno prečkal, vedno gre za njim in okrog njega z nosom v tleh, celo parkrat mu je že stojo nakazala na neke predmete in živali pa je stara šele 8 tednov

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #23

    Privzeto

    Ja hvala Gangi!!!!

    Ja imam samičko Doro ki je fejst brihtna in radovedna kako je Gangi opisal.Je iz zelo dobrega legla mati štiri kratna državna prvakinja in pred 14 dnevi je spet dobila na lovski rastavi v Lentiju (H) zlato medaljo.
    Psička je full aktivna le navaditi se še more na okolje ker se malce joče ko jo pustim samo!
    Nisem mogel verjet ko sem prišel do tega vzreditelja kaj vse ne počne polek še le osem mesečnih psov.Čisto vsak že aportira perut divje race, polrk njih strelja z pištolo in psi le zanimivo opazujejo, vsi so radovedni in živahni,....
    Odločitev je bila zelo težka ker so vsi bili odlični.

    Sedaj pa leto dni trdega dela in spoznavanja MADŽARSKE VIŽLE!!!!

  4. #24

    Privzeto


  5. #25

    Privzeto

    Evo prva slikica, ki je posneta z mobitelom. Kaka lepša bo še prišla naknadno

    P.S.: V ozadnju pir, ki ga je malo prej popila in ko se je spraznil od jeze raztrgala piksno Sam ji ga nisem bil fauš, ker imam raje zeleno!

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  6. #26

    Thumbs up

    lepa lepa, ja res je zej pa bo!
    Samo mirne živce, met vedno hladn špricar pri sebi

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  7. #27

    Privzeto

    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #28

    Privzeto

    Pozdravljeni po dolgem času.

    Ta vikend sem iz Madžarske dobil export rodovnik za svojo vižlo, ki sem jo kupil pred časom. Pa me sedaj zanima kakšen je postopek in kaj moram sedaj storiti, da ga lahko normalno uporabljam v Sloveniji in grem z njim na vse preizkušnje, ter v bodoče mogoče opravljam tudi paritve?

    lp

  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Rodovnik pošlji na KZS in zraven napiši, da prosiš za vpis psa v slovensko rodovno knjigo. Vrnili ti ga bodo po povzetju ker boš vpis moral plačati.
    To je vse.
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  10. #30

    Privzeto

    Hvala za odgovor, vendar se je pojavil nov "problem". Ko sem iskal naslov Kinološke zveze Slovenije sem na njihovi spletni strani zasledil Zapoge 3D, 1217 Vodice, v telefonskem imeniku Slovenije pa mi napiše naslov Ilirska ulica 27, 1000 Ljubljana!

    Na kateri naslov moram poslati?

    Lep pozdrav!

Stran 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •