Stran 1 od 35 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 347

Tema: Brandl brak

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Brandl brak

    v v v v v
    Citat Hubertus je objavil:
    Brandl brak kljub nekaterim anomalijam pri vzreji ostaja pes z izrednim talentom za krvno sled ter zelo uporaben pomočnik pri lovu na prašiče. Taka je tudi ta psica, ki je pred dnevi polegla osem mladih psičkov, ki bodo za oddajo čez slaba dva meseca. Na zadnji sliki je oče mladičev.

    Ker se tu menda ne sme oglaševati vam lahko informacije nudim preko ZS




  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Zanimam se za nakup mladiča pasme brandl brak, zato bi bil zelo hvaležen vsakemu, ki mi lahko posreduje informacijo o kakšnem vzreditelju, ki vzreja zdrave, kvalitetne in delavne potomce omenjene pasme.

    p.s.: mogoče kdo pozna Andreja Zabukovca iz Sodražice, kakšne pse ima on?
    Last edited by mprimoz; 30. January 2008 at 13:22.

  3. #3

    Privzeto

    Jaz ga poznam,ena njegova psica je v naši LD.Hubertus tudi dobro pozna enega od njegovih mladičev ga ima naš kolega iz Pivke so že veliko skupaj jagali.Od njegove psice sin je paril psico iz naše LD.Ena psička je ostala doma in že lepo goni stara pet mesecev.Lp sosed

  4. #4

    Privzeto

    Moj kolega jo je zdaj kupil psičko te pasme,jo bo pa treniral za krvno sled!

  5. #5

    Privzeto

    Od koga je pa vzel psičko?Lp

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    moja nova lovska pomočnica Beba

  7. #7

    Privzeto

    To pa bo veselja in lovskih užitkov.Lp

  8. #8

    Privzeto

    Beba ko je bila dopoldan še pri vzreditelju




  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    začetki aportiranja :icon_:

  10. #10

    Privzeto

    Zelo lepa psička in mladiči,kdor je že imel brandlbraka,bo vedel kakšni psi so to.
    Jaz imam psa (brandlbraka) že šesto leto,prej posavca 8let(tragično preminil na skupnem lovu).
    Ne rabim povodca, ko greva lov in iz lova skupaj prideva.To so zelo inteligentni psi in se jih da z malo potrplenja vse naučiti.Moj je čez dan prost(ponoči v pesjaku) in leži na dvorišču ali pa spremlja mene ob vsakdanjem delu na kmetiji.
    Lahko ga tudi odpokličem,da ne goni srnjadi.Drugače je tudi dober na divje prašiče,le dolg ni tako,kot je bil posavec.
    Pri učenju ne rabi trde roke,bog obvaruj,da bi ga udaril,že glasna "komanda "je
    zadosti,včasih že to preveč!
    Novim lastnikom mladičkov pa želim dosti užitkov in zadovoljstva ob učenju novega družinskega člana oz.lovskega štirinožnega prijtelja!

Stran 1 od 35 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •