Stran 66 od 68 PrvaPrva ... 165662636465666768 ZadnjiZadnji
Rezultati 651 do 660 od 677

Tema: Lovske preže

  1. #651

    Privzeto

    Citat Hribowc je objavil: Pokaži objave
    Mene pa zanima , če ima kdo načrt za manjšo zaprto in pokrito prežo za enega. Zanima me samo zgornji del(škatla), podstavek bi naredil po svoje....
    Če potrebuješ res samo za enega in je govora o krajšem čakanju, potem je praktična preža na osnovi europalete. Samo klop je na ožjem delu, tako si lahko skrit malo globje in te ne moti veter ter luna ... Vstopaš spredaj, vrata se odpirajo lahko tudi navznoter.

    Bolj kot ne imej vedno pred seboj dejstvo, da je vsaka preža potrebna neke prilagoditve. Najpomembnejši je naslon! Glej na višino puške in naslon komolca. Kako visoko, pa pogleg po terenu.

    Osnova naj ti bo višina klopi, ki naj ne presega 45 cm, drugače ti zaspijo noge, ker imaš slabo prekrvavitev. Dobro je imeti še eno prečko za naslanjanje nog ....

    V glavnem vsedi se na nekaj prež, malo pomeri, preštudiraj in to je to.

  2. #652

    Privzeto

    Pozdravljeni!
    Imam eno vprašanje. Na krmišče mi je redno hodila divjad, vse dokler sem krmil sam. Pred slabim mesecem sem postavil krmilnik, tak da ga divjad vrti sama. Od takrat ni bilo na krmišče nobene živali. Zanima me kako bi lahko ukrepal, da bi divjad zopet začela obiskovati krmišče. Mogoče kakšna privabljala,...??
    Hvala za odgovore in lp.

  3. #653
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Odstrani krmilnik. Bojijo se ga, ker ga niso navajeni.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #654

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Odstrani krmilnik. Bojijo se ga, ker ga niso navajeni.
    se ga nebojo navadl s časom? Ni prav blizu, zato bi rad da primejo na krmilnik...

  5. #655
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Zadeve sem spremljal s kamero. Nekatere živali se navadijo. Nekatere pa bodo šle samo mimo.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #656

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Zadeve sem spremljal s kamero. Nekatere živali se navadijo. Nekatere pa bodo šle samo mimo.
    Potem če namažem kakšno privabljalo mogoče uspe ;)

  7. #657

    Privzeto

    Ponavadi ko kej namažeš je še slabše....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #658

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Ponavadi ko kej namažeš je še slabše....
    Zakaj pa to? Če je krmišče na prehodu in je bilo do zdaj vedno obiskano...

  9. #659
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat jagr8x57 je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!
    Imam eno vprašanje. Na krmišče mi je redno hodila divjad, vse dokler sem krmil sam. Pred slabim mesecem sem postavil krmilnik, tak da ga divjad vrti sama. Od takrat ni bilo na krmišče nobene živali. Zanima me kako bi lahko ukrepal, da bi divjad zopet začela obiskovati krmišče. Mogoče kakšna privabljala,...??
    Hvala za odgovore in lp.
    Mogoče pa divjad ne zna vrteti krmilnika in ker ni krme ni obiska.

  10. #660

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Mogoče pa divjad ne zna vrteti krmilnika in ker ni krme ni obiska.
    Je nametana koruza in ni niti prijeta...

Stran 66 od 68 PrvaPrva ... 165662636465666768 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •