Stran 25 od 68 PrvaPrva ... 1521222324252627282935 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 241 do 250 od 677

Tema: Lovske preže

  1. #241

    Privzeto

    Lani napravu.

  2. #242

    Privzeto

    Malo proti koncu leta, pa vendar smo jo zamenjali zaradi dotrajanosti. Preživeli lep dan, pred dnevom mrtvih. Tudi zaradi takih stvari sem rad med zeleno bratovščino.


  3. #243

    Privzeto

    Lepo pozdrav.
    Znima me, če ima kdo načrt za kakšno prežo? (skico z merami) Al ih delate bol kot ne kar po občutku?

    LP Primož

  4. #244

    Privzeto

    Lansko poletje narejena preža,razen strehe,lestev,temelja vse narejeno in pobarvano doma v garaži.Sestavila sva jo s prijatejem (+moja fantiča) v dobrem dopoldnevu .Pred postavitvijo pa sem lokacijo večkrat testiral kako je z pihanjem,luno..na bljižnji bukvi,le to pa mi je diana povrnila z lepim lanščakom

  5. #245
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    To, da si jo pribil na živo drevo, se ne bo obneslo. Zakaj nisi raje postavil prosto stoječo?

  6. #246

    Privzeto

    Zakaj se nebo obneslo?Veliko prež je postavljenih tako?Čeprav res so moderne prostostoječe!

  7. #247
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Ker je naslonjena na živo stvar,kmalu bodo lojtre prekratke in preža zategjena

  8. #248

    Privzeto

    mogoče!Par let nebo nič

  9. #249
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Ker je naslonjena na živo stvar,kmalu bodo lojtre prekratke in preža zategjena
    Zakaj pa naj bi se to zgodilo?
    Edini problem pri prežah oprtih na drevo vidim v vetru, ki maje drevo in zrahlja prežo.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #250

    Privzeto

    Pri nas je večina lovskih prež narejeno na podoben način,na drevesu.Najdeš pravo lokacijo,dobro besedo z lastnikom smreke in pa naredimo pogodba z njim o uporabi v ta namen ali pa če je mogoče odkupimo po tržni ceni.
    Problemov z funkcijonalnostjo takih prež ni,razen v primeru strele,izruvanja drevesa ali posušitve.Da bi pa bile lestve z leti prekratke zaradi rasti drevesa pa je nemogoče ,ker drevo pridobiva v višino v vrhu, ne pa v panju.
    Imamo pa v lovišču tudi prostostoječe preže,predvsem za čakanje medveda,pujskov, kjer pa največkrat zaradi daljšega čakanja potrebuješ mal boljše udobje.Z udobjem pa pride večja teža preže,ki pa bi jo drevo težko preneslo.

Stran 25 od 68 PrvaPrva ... 1521222324252627282935 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •