Stran 46 od 68 PrvaPrva ... 3642434445464748495056 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 451 do 460 od 677

Tema: Lovske preže

  1. #451
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Austrija-Srbija
    Prispevki
    176

    Privzeto Otvorena preza za leto.


    Jos jedna iz 2011-ete.

  2. #452

    Privzeto

    Živjo.. rad bi nekaj vprašal.. Kako se vam zdi postavljanje prež v dolinah (take kot so na krasu). Meni osebno se zdi dobro saj je okoli doline drevje na sredi pa travnik, dolina pa ob gozdu. Tam sem tudi ob mraku videl košute. (tudi nekaj razritega od prašičev je). zato se mi zdi lokacija dobra.
    Kako pa se vam zdi taka lokacija (v dolini) in če ima kdo prežo tam postavljeno?

  3. #453
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    Citat jelen1 je objavil: Pokaži objave
    Živjo.. rad bi nekaj vprašal.. Kako se vam zdi postavljanje prež v dolinah (take kot so na krasu). Meni osebno se zdi dobro saj je okoli doline drevje na sredi pa travnik, dolina pa ob gozdu. Tam sem tudi ob mraku videl košute. (tudi nekaj razritega od prašičev je). zato se mi zdi lokacija dobra.
    Kako pa se vam zdi taka lokacija (v dolini) in če ima kdo prežo tam postavljeno?
    Preže se gradi visoke ali na višini zato, da te divjad težje vonja in vidi, zato jih je večina postavljenih tam kjer so in ne na dnu doline, če si mislil na dolino kot npr. eno vrtačo ali kaj podobnega... je pa seveda marsikaj odvisno od terena kjer postavljaš prežo; s katere strani ponavadi veter piha, kje izstopa divjad itd...
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  4. #454

    Privzeto

    Aha, hvala! :icon_smile:.
    No, bom v dolini preverjal veter. Pa poiskal stečine kje divjad izstopa.

    lp

  5. #455
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Delavne akcije so za nami in tole je ena na hitro narejena preža

    7:30 h
    Povezava 10646
    9:00
    Povezava 10647
    13:30
    Povezava 10648
    14:00
    Povezava 10649
    errare humanum est - motiti se je človeško

  6. #456
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Zavidam

  7. #457

    Privzeto

    Današnji izdelek.

    lp

  8. #458

    Privzeto okna

    živjo, postavljam samostoječo zaprto prežo, pa me zanima če mi lahko kdo svetuje kako narediti okna. Sam patent odpiranja in zapiranja. Največ primerou sem videl ko so bili panti na zgornji strani in se potem okno odpira na not in na gor. S tem da škripajoč pant pomeni veliko sranjue. Ima mogoče kdo še kako idejo poleg drsnega okna, ki tudi oddaja nekakšen zvok!!

  9. #459
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    V vodilo drsnega okna smo vstavili flis trak ali kak drug nešumeč material.
    Če so panti znitraj ni škripanja ker niso izpostavljeni vlagi.Če je pa okno zaprto z steklom ali pleksijem pa zelo slabo slišiš če se kaj približuje preži.

  10. #460

    Privzeto

    Zmeraj, ko čakam na zaprti preži imam okna odprta in jih ne odpiram med čakanjem. Tako da je po moje vseeno.

Stran 46 od 68 PrvaPrva ... 3642434445464748495056 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •