Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 25

Tema: Nikon

  1. #1

    Privzeto Nikon

    http://lov.mojforum.si/lov-about198.html

    Citat hostar je objavil:
    Zasledil sem tole stran, pa me zanima, če kdo uporablja dvogled znamke Nikon? Kako se kaj obnese? Za serijo Monarh mi je nekdo dejal, da je primerljiva z Evropskimi dvogledi.
    /http://www.versandhaus-schneider.de/...oducts_id/5293
    Citat teohafy je objavil:
    Jaz imam Nikon dvogled. Action CF 7X50. Ima 10 let garancije, sem ga primerjav z fotrovim habictom 7x42 pa skoraj ni razlike pri nolmalni svetlobi ima celo malo boljšo ločljivost, v mraku pa je celo nekoliko svetlejši. Vprašanje pa kar bo čez čas.Edino kar me moti je velikost in teža. Glede na to, da ga dobiš za 30 jurjev mislim,da ni slab nakup. Kar je pa višji cenovni razred nikona so pa itak povsem primerljivi z "tabolšimi" znamkami.
    Citat rtvcokan je objavil:
    še ima kdo dvogled od nikona
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #2

    Privzeto Nikon

    Mene pa zanima, če ima mogoče kdo od solovcev dvogled NIKON MONARCH, oziroma kakšen drug dvogled NIKON in kako je z njim zadovoljen. Odločam se za nakup dvogleda in sicer NIKON MONARCH 8,5X56.
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  3. #3
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Creative moram ti povedati,da v okviru foruma -lov.org ravnokar poteka preizkušanje in testiranje kompletne linije Nikon ovih izdelkov in sicer od daljnogledov do fotoaparatov,kasneje pa pridejo na vrsto še strelni daljnogledi. Zelo na grobo ti lahko zagotovim,da sem bil nad prestižno linijo Monarch precej zadovoljen in so dobri daljnogledi in tudi cena je sprejemljiva.
    KOt pa sem že omenil pridejo rezultati testiranja še na vrsto takrat,ko bodo testiranja tudi končana.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    veper kako jih pa testirate , bi se dalo da bi tudi mi imeli kakšen test.

  5. #5
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    veper kako jih pa testirate , bi se dalo da bi tudi mi imeli kakšen test.
    Ne gre za kakšen visoko tehničen test, temveč le za predstavitev serij teh daljnogledov in naše lastne vtise o njih. No saj konec koncev pri tem velja ravno to, kar nam povedo lastne oči.
    Veper govori o tem, kako sva iz vrh hriba v oblačnem in rahlo deževnem vremenu opazovala oddaljene objekte čez doline ipd. Serija Monarch je res špica.

    Se pa trenutno šele spoznavamo z Nikonovo tehniko, fotoaparatom D80, dvema spektivoma, digiskopsko kombinacijo teh in dvogledi. Obljubljeni so nam še strelni daljnogledi.
    Se bo pa zares začelo marca in potem lahko pričakujete predstavitvene članke.

    LP

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto


  7. #7

    Privzeto

    Veper,ko boš stestiral digiskopijsko verzijo spektiva,nam pa kaj več povej o njej!

  8. #8

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave

    Se pa trenutno šele spoznavamo z Nikonovo tehniko, fotoaparatom D80, dvema spektivoma, digiskopsko kombinacijo teh in dvogledi. Obljubljeni so nam še strelni daljnogledi.


    LP
    To je zanimiva zadeva. A je zraven tudi kak objektiv? Ali je nastavek za digiskopijo original Nikon ali univerzalen?

    Z veseljem čakamo članke :icon_:

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #9
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    ZR7 je lepo napisal kdaj se bo začelo objavljati naše ugotovitve,do tedaj naj se vam pa sline cedijoneučakanci neučakani!!!!
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #10

    Privzeto

    Saj bo kmalu marec in potem 1,maj........ itd!

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •