Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Walther P22

  1. #1

    Privzeto Walther P22

    http://lov.mojforum.si/lov-about1237.html

    Citat Hunter87 je objavil:
    Zanima me kaj več o tej MK pištoli, zdi se mi zelo zanimiva, pa če jo kdo ima naj pove kako se kaj obnese ter cena.
    Citat janez valentic je objavil:
    Nimam je , je nisem imel še v roki. V ameriških forumih jo pohvalijo, da dela in je zanesljiva. Cena za novo 250-300 EUR. Za neformalno streljanje v tarče(plinking angl.) čisto O.K., za dlakocepenje manj primerna.
    Citat Hunter87 je objavil:
    ja pri bocku je 280€ verjetno jo bom kupil, ker izgldea kar vredu, streljal še sicer nisem z njo vendar sem jo že imel v roki in je zelo priročna pištola.
    Citat P99 beginner je objavil:
    zame ima prekratek ročaj
    Citat VINCENC je objavil:
    Js jo imam že eno leto, delovanje brezhibno, vsekakor vredna nakupa. Kupil sem jo v Bock Kranj.
    Citat Hunter87 je objavil:
    torej deluje brez problema? sem se že pozanimal pri bocku cena je okrog 280€
    Citat Uribobo je objavil:
    Dej si še mal tole poglej. Tega zlo pohvalijo.

    Citat orlova6 je objavil:
    Uribobo, ruger, model ????, kaliber verjetno .22lr, kaj pa cena in kje?
    Citat Hunter87 je objavil:
    ubistvu rabim malo pištolo, zato mi je všeč p22, tale zelo dobr zgleda sam je prevelika.
    Citat Uribobo je objavil:
    Ruger MKIII .22lr, cene so med 300 in 400 eur, kje pa ne vem. Bi bogu mal naokol poklicat. Drgač pa jo ljudje po raznih forumih pohvalijo. Sem na SIGFORUM-u spraševal kaj se splača kupit, Wather P22 ali Sig Mosquito, pa so skoraj vsi rekli da naj rajši vzamem Rugerja.

    Ruger MKIII Hunter
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #2

    Privzeto

    Mi lahko kdo kaj več pove glede pomanjšanega P99, govorim o pištoli P22, jo ima kdo? Kakšna je cena in kaj vse se dobi zraven pri nakupu? Še to zanima me kratka verzija P22, razni rugerji me ne zanimajo.

  3. #3

    Privzeto

    Tale pomanjšana verzija P99 je res - pomanjšana ! Ima jo prijatelj (W-P22 Camo), dobil jo je iz Frankonie za cca 200,00 EUR, kolikor smo streljali z njo je kar natančna, zastojev ni bilo (ne vem sicer z kakšno municijo smo streljali), vodila je baje potrebno mazati, pok je še kar močno slišen, meni osebno je tale igračka premajhna in bi bila primerna samo za plinkanje, za kaj drugega pa je ne bi imel (sem bolj pristaš target ali še raje target match varijant v .22lr kalibru)!

  4. #4

    Privzeto

    Ubistvu imam z očetom revolver S&W 357 mag. v souporabi, tako da težke pištole ne rabim zdaj bi si pa še kupil eno malo pištolo zato mi je ta najbolj padla v oči in zdaj zbiram informacije. malo za nabijanje v tarčo za hišo, bi bila dobra. mogoče bi si kupil zraven še ta target menjalni sistem.

  5. #5

    Privzeto

    Jo imam in sem z njo zelo zadovoljen.
    Municijo zelo dobro požira, grupa je tudi kar v redu, največ pa jo uporabljam za streljat kake pločevinke in podobno.
    Priporočam nakup.
    Ni pa prav tako pretirano majhna kot pravijo.
    Tudi sam sem se bal da bo majhna, pa se jo kaj kmalu navadiš.

  6. #6

    Privzeto

    Vojak, zanima me še kaj dobiš poleg pištole? Kar se pa tiče majhnosti pištole, so mi pa itak majhne všeč tako da to sploh ni problem.

  7. #7

    Privzeto

    Zraven dobiš še eno ali dve plodlogi za ročaj, par ključev, še dve komplet muhici (sprednja in zadnja) in to je to.
    Je pa res, da sem jaz kupil pištolo druge roke (no nova ampak je imela že prej lastnika)

  8. #8

    Privzeto

    Hvala za informacijo. Je res to de se vodila zaklepa zelo obrabljajo?

  9. #9

    Privzeto

    Jaz jo imam tri leta, deluje brezhibno, brez zastojev, obrabe ni zaznati. Prava stvar.

  10. #10
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto walther p-22

    moja tud poka brez problemov in zastojev

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •