Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: Motokros

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Ja ja tudi jaz ne morem več z temi motorji!!!

    Kako lahko kaj ukrepam?? Že dvakrat urgiral na policiji pa vedno brez ukrepanja!!!

  2. #12

    Privzeto

    Napiši, da prekoračujejo hitrost. Bodo ziher čakali z merilnikom hitrosti za kakšnim grmom. Kot ob cestah. Bemti !!!

  3. #13
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat jagerboss je objavil: Pokaži objave
    Ja ja tudi jaz ne morem več z temi motorji!!!

    Kako lahko kaj ukrepam?? Že dvakrat urgiral na policiji pa vedno brez ukrepanja!!!
    Za naše g. policiste to ni nujno.

  4. #14

    Privzeto lp

    Jast sem absolutno proti motokrosu gozdu saj obstajajo proge in naj se tam vozijo
    lp

  5. #15

    Privzeto

    Pri nas sem opazil, da vedno več kmetov enostavno podere drevesa čez vlake, da zaprejo cesto motokrosistom in 4 kolesnikom, ker jih moti hrup v njihovem gozdu. Zaradi tega nasrkamo potem lovci, ker imamo preprečen dostop, če slučajno potrebujemo cesto do tiste lokacije. Saj je fajn jagat peš, samo če se pa postavlja preža, ali išče obstreljena divjad, je pa fajn če, se lahko odpelješ čim bližje.

  6. #16

    Privzeto

    Živjo
    Včeraj sem odšel na krmišče,ko se pripeljem z avtom na konec ceste,zagledam 4 italijanske terence,ki se poskušajo prebiti čez zelo grdo gozdarsko vlako.Ko sem to videl,bilo je namreč v neposredni bližibni krmišča mi je kar zakuhalo. Odšel sem k prvemu terencu in povsem znorel tako sem jih nadrl, da so imeli oči kot sove, potem sem se odpeljal za njimi, ponovno so hoteli nadaljevati pot proti drugemu krmišču in iskali nov kolovoz,zopet sem skočil z avta in spet sem jih nagnal,potem so odšli.Ko sem prišel že v neposredno bližino naše hiše sem v bližnjem prostoru za piknike zagledal prav njih,še bolj pa me je razjezilo da so tam postaili šotore,potem sem pa povsem znorel,poklical sem policijo, kjer so mi rekli da bodo prišli okrog devetih zvečer, zvečer jih seveda ni bilo prišli pa so danes zjutraj in vsakemu od italijanov napisali kazen za 83 eur. Zelo me je razveselilo, saj teh terencev tu sigurno ne bom več videl.Prevdal me je občutek zadovoljstva da sem nekaj naredil v dobro matere narave.
    lp

  7. #17
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    Ker zadnje čase opažam naval rekreativcev z hrupnimi kros motorji me zanima kako se kaj vi lotevate te problematike? Pri nas jih kar mrgoli, vozijo se večinoma po skupinah od 3 do 7 tako da ni treba posebaj razlagat kakšen direndaj je to.

  8. #18

    Privzeto

    Tudi mi imamo probleme in vrjemi da pogovor ne zaleze, vsaj pri nas ne...
    Plan B, je bila motorka in najbolj kosate jelse, pa je padalo! Mislim da so dojeli, da ni tako zabavno cistiti, kot meni podirati!

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •