Stran 8 od 24 PrvaPrva ... 45678910111218 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 232

Tema: Uporaba kratkocevnega orožja (pištola, revolver)

  1. #71

    Privzeto

    Sem si hotel kupit Taurusa .44 mag. Ranging bull,pa me je danes nekaj prepričalo da ni govora o takem kalibru,ker s slušalkam pa že ne bom po goš hodu...madona poka ko sam satan.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #72

    Privzeto

    Kakšne slušalke neki, kaj jih boš pa rabu!!


  3. #73

    Privzeto

    Kar bod brez, boš hitr gluh.
    Semper Fi

  4. #74
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Raging bull, Dolgin, raging. (besneč, besen, pobesnel)
    Tudi meni je všečen. Mogoče ...
    Kaliber in pok me ne motita. Je pa potrebno malo iskati to igračko pri nas, saj je nima vsak trgovec in bi ti raje kaj drugega vsilil.
    No, bomo videli... jeseni ... mogoče naslednjo pomlad.

  5. #75

    Privzeto

    Nisem ravno siguren, a se mi zdi, da sem omenjeni revolver, pred kratkim videl pri enem trgovcu...

  6. #76
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    Nisem ravno siguren, a se mi zdi, da sem omenjeni revolver, pred kratkim videl pri enem trgovcu...
    Da, tudi jaz. Se dobi občasno pri nekaterih.

  7. #77

    Privzeto

    Nabava ni problem,samo ni pa tole ravno za večkrat pokat,sicer bi se verjetno navadil,ampak po tehtnem premisleku sem prišel do zaključka,da je prednost tega kalibra samo "moč",vse ostalo pa je slabost napram recmo .357(cena municije,pok,odsun itd.)....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #78
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Nabava ni problem,samo ni pa tole ravno za večkrat pokat,sicer bi se verjetno navadil,ampak po tehtnem premisleku sem prišel do zaključka,da je prednost tega kalibra samo "moč",vse ostalo pa je slabost napram recmo .357(cena municije,pok,odsun itd.)....
    Torej je odločitev enostavna.
    Če rabiš moč, kar zna biti v primeru krvne sledi ob srečanju z merjacem odločilno, boš preživel tudi dovolj vaje, da postane merjenje in proženje čim bolj instinktivno.
    V nasprotnem primeru je .357 nedvomno prijaznejši do strelca in njegove denarnice.
    Sicer nimam toliko izkušenj s krvno sledjo, da bi dajal zglede, a nekaj opletanja s karabinom po neprehodnem grmovju in robidi sem že dal skozi in v primeru, da bom s tem nadaljeval, bo Dirty Harry pristal za mojim pasom.

  9. #79

    Privzeto

    Ja,jaz sem se odločil! Je res,da je bila v tem primeru uporabljana Fiochijeva municija,ki je že tako močnejša,ampak to ne spremeni dejstva da je to živ hudič :-). Glede na to,da tega ne nameravam uporabljat za lov (mogoče milostni strel),ampak zgol za pokat po tarčah bo 357 popolnoma dovolj. Najbolj se ogrevam za Taurusa,6" cev,me pa zanima kakšne so kaj razlike v modelih,saj so razlike v cenah precejšnje,če ma kdo kakšne izkušnje bi blo fajn če jih zaupa....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #80

    Privzeto

    Če hočeš imeti revolver v kalibru .38Sp, .357Mag ali .44Mag in z njim ne imeti nikakršnih problemov, si raje omisli znamke S&W, Colt ali Ruger.

Stran 8 od 24 PrvaPrva ... 45678910111218 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •