Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 33

Tema: Blaser R93

  1. #11

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    zanimam se za nakup blaserja r93 katerim model bi mi svetovali,hocem imeti pa leseno kopito.ko gledam na njihovih uradnih straneh pod 5000eur neprides skoz,tukaj mislim z montazo,19mm debelo cevjo in malo lepse kopito.
    a te cene kot so na njihovi uradni strani drzijo tudi za slovensko trzisce.
    v kateri trgovini v sloveniji se naj pozanimam,ker mam slabe izkusnje z trgovci "zgleda da enim evrcki smrdijo"in so me nategoval tud za pol leta.a kdo ve cakalni rok za orozje delano po narocilu.a se splaca namontirati gor blaserjevo montazo ali je katera druga bolsa ce sploh pase gor.
    zanima me tudi ce firma blaser dela klasicne repetirke.puska mi je padla v oci in jo hocem imeti v cal.308win uporabljal bi jo za usakdanji lov,koliko sm dolga cev,kateri model,te puske ne poznam tako da bom usakrsnega odgovora zelo vesel........
    Za Blaser R93 delata montaže še EAW (fiksna) in MAK (ki je malce nižja). (Originalno Blaserjevo dela Recknagel).
    Jaz bi pogledal za ciljno ceno na egun.
    http://www.egun.de/market/index.php
    npr.:
    http://www.egun.de/market/item.php?id=2257842
    ali
    http://www.egun.de/market/item.php?id=2252691

    Jaz bi pri domačem trgovcu kupil le,če mi lahko nudi podobne cene.


    Z "normalno" dolžino cevi 56 cm je puška dolga ca 102 cm, kar je dovolj kratko za vsak štant. Krajšo cev bi jaz imel le za krvosledništvo.
    Če ne nameravaš veliko piršati in rad streljaš na tarče, potlej bi bilo tudi za razmisliti o debelejši cevi (semiweight ali match).
    Last edited by janez valentic; 17. May 2009 at 22:52.

  2. #12
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    zagrel sem se za blaser r93 black edition z nekaj dodatki in neko vrhunsko optiko obvezno 3-12x56.
    sam drugo uprasanje kako zeno prepricat pomoje me ubije ce zve kolko eur to stane...........

  3. #13
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Odpri posebni fond , tajni.....

  4. #14
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    detl crni fond za lov obstaja ze dolgo,problem je v tem da se zenske spoznajo ze na te stvari.........pol se pa zlazi da si za swarovca dal 200eur ce se lahko.....hehehe malo heca more bit

  5. #15

    Privzeto

    Seštej ji vse frizerske obiske, pa bosta tam-tam

  6. #16

    Privzeto

    Hja, mislim da ste taki v zelo majhni manjšini

  7. #17

    Privzeto

    Poskušaj racionalizirati:
    Veš draga, ta puška ima odlično protikorozijsko zaščito, tako bom več pri tebi in manj pri puški, tudi smrdel ne bom več po balistolu ali WD 40.
    V bistvu bomo privarčevali, saj je življenjska doba puške in optike bistveno daljša kot pri cenejših produktih.
    Rad te imam in v teh čevljih in s to torbico (vse nekaj stane) izgledaš neverjetno vitka.
    Ljubim te.

  8. #18
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat janez valentic je objavil: Pokaži objave
    Poskušaj racionalizirati:
    Veš draga, ta puška ima odlično protikorozijsko zaščito, tako bom več pri tebi in manj pri puški, tudi smrdel ne bom več po balistolu ali WD 40.
    V bistvu bomo privarčevali, saj je življenjska doba puške in optike bistveno daljša kot pri cenejših produktih.
    Rad te imam in v teh čevljih in s to torbico (vse nekaj stane) izgledaš neverjetno vitka.
    Ljubim te.
    BravoKako, da se tega že prej nism spomnil



    Zato pa imam čehinjo.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave

    Zato pa imam čehinjo.
    A za ženo?:icon_:

    PS.: kolk okvirno pa pride ta blaserjeva puška?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  10. #20
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

    Privzeto

    Citat janez valentic je objavil: Pokaži objave
    Poskušaj racionalizirati:
    Veš draga, ta puška ima odlično protikorozijsko zaščito, tako bom več pri tebi in manj pri puški, tudi smrdel ne bom več po balistolu ali WD 40.
    V bistvu bomo privarčevali, saj je življenjska doba puške in optike bistveno daljša kot pri cenejših produktih.
    Rad te imam in v teh čevljih in s to torbico (vse nekaj stane) izgledaš neverjetno vitka.
    Ljubim te.
    si pa maher!!

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •