Stran 10 od 11 PrvaPrva ... 67891011 ZadnjiZadnji
Rezultati 91 do 100 od 108

Tema: Kaliber 20

  1. #91

    Privzeto

    Kar malo Googlajte. Američani tudi jelenjad streljajo z njimi. Lahko so tudi na zaklep kot karabinka. Navoj se pa slabo vidi. Mislim, da lahko streljajo tudi šibre.
    Tudi za prednjače imajo podkalibarne izstrelke. Največ teh krogel dela Hornady.
    Last edited by alojz1; 15. March 2013 at 20:39.

  2. #92

    Privzeto

    Bobi se tudi nastavke ala čoke z ožlebitvijo,katera tako ožlebi samo zadnji del cevi.

  3. #93

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Za to pa prvič slišim.
    Vse je enkrat prvič :D
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  4. #94

    Privzeto

    Letos mi je na eni jagi, en gost kazal tako puško z ožlebljeno gladko cevjo. Seveda, mi je razlagal kako so to puške, ki so boljše in učinkovitejše od risanic... Jst pa njemu.. ja seveda... in potem svizec zavije čokolado...

  5. #95

    Privzeto

    Idealka ima okrog 3.000 J energije. Do tistih 40m več kot dovolj.

  6. #96

    Privzeto

    Ja za na blizu vsekakor dovolj, sej za na blizu je tud palca dobra če fajn zamahneš a ni?

  7. #97
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  8. #98
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Ja za na blizu vsekakor dovolj, sej za na blizu je tud palca dobra če fajn zamahneš a ni?
    Ne vem kaj hočeš povedati. Za daleč imaš kroglo v risani cevi, torej kakšne specialke ne potrebuješ, na blizu pa je idealka odlična in je temu tudi namenjena.

    Pri tebi so ob lovskem krstu najbrž s palico zgrešili rit in te zadeli kam više, da take stresaš.

  9. #99

    Privzeto

    Spoštovani "policaj"! Napisal sem Alojzu in potrdil njegovo mišljenje, da je za na blizu idealka čisto ok in da je za na blizu tudi palica dovolj, če dobro zamahneš po glavi oz. vratu.
    Ne rabiš takoj nekakšno kozlarijo pisat v smislu krsta ipd... če nisi razumel heca, bodi raje tiho... se ti vidi da si policaj

  10. #100
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Ne rabiš takoj nekakšno kozlarijo pisat v smislu krsta ipd... če nisi razumel heca, bodi raje tiho... se ti vidi da si policaj
    Joj, joj kakšna občutljivost, izgleda, da si eden izmed tistih, ki heca na svoj račun ne razumeš, še dobro, da ne veš, da tudi škilim, bi mi še na ta račun kaj prilepil

Stran 10 od 11 PrvaPrva ... 67891011 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •