Stran 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011
Rezultati 101 do 108 od 108

Tema: Kaliber 20

  1. #101

    Privzeto

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    Joj, joj kakšna občutljivost, izgleda, da si eden izmed tistih, ki heca na svoj račun ne razumeš, še dobro, da ne veš, da tudi škilim, bi mi še na ta račun kaj prilepil
    Midva nisva prijatelja, da bi se ti šalil na moj račun, se pa z marsikom dobro razumem in kar se heca tiče imam veliko mero potpežljivosti, ne obsojaj v naprej, če me ne poznaš... sicer pa... ti si začel

  2. #102
    žandar Guest

    Cool

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Midva nisva prijatelja, da bi se ti šalil na moj račun, se pa z marsikom dobro razumem in kar se heca tiče imam veliko mero potpežljivosti, ne obsojaj v naprej, če me ne poznaš... sicer pa... ti si začel
    Sedaj si me pa čisto zasekiral. To, da nisva prijatelja niti ni tak problem, ker komuniciram z drugimi udeleženci tega foruma pa mi prav tako niso prijatelji, ker pač mislim, da to ni forum prijateljev, ampak forum lovcev. Kaj si mislil s tem, da te obsojam v naprej, ne vem, saj te ničesar ne obsojam.

    V svojih komentarjih poskušam biti čim manj žaljiv, drugače pa je smisel za šalo (humor) lasten edino ljudem in je pokazatelj inteligence, torej v prihodnje pričakujem v tvojih odgovorih na moje provokacije manj žaljivih pripomb, drugo pa me ne moti.

    Drugače pa je tema zanimiva in jo z zanimanjem spremljam, saj tudi sam včasi uporabljam krogle iz gladkih cevi kot podporo risani cevi in sem na rzdaljo, ki jo ti omenjaš (40m), zelo zadovoljen z učinkom in točnostjo.

  3. #103

    Privzeto

    No pri uporabi teh "krogel" okoli uporabnosti se strinjava, super. Tud meni ni do žaljenja...tko da raje debatirajmo o aktualnih temah... peace brother!

  4. #104

    Privzeto

    A kdo ve kje bi se dobilo strelivo 20/76 preko spleta? Na dolenjskem je velika žalost kar se tiče zaloge,potreboval bi pa trap od elektroplastike in pa nekaj škatel 3mm in 3.5mm.

  5. #105

    Privzeto

    Citat Zvitorepec je objavil: Pokaži objave
    A kdo ve kje bi se dobilo strelivo 20/76 preko spleta? Na dolenjskem je velika žalost kar se tiče zaloge,potreboval bi pa trap od elektroplastike in pa nekaj škatel 3mm in 3.5mm.
    Elektroplastika ne prodaja preko spleta ali pošte

    lp

  6. #106
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Lahko ti ji jaz kupim na licu mesta, napiši katere in koliko.
    Pa da me ne boš nafukal, kot me je že en vaš dolenček na forumu, za B&P Valle Mythos.

  7. #107
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Tudi z 20-ko(hamerless) se domov nese kak pokal... No, pa saj bi se večkrat, če bi kaj treniral te golobe
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  8. #108
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ti itak treniraš na vranah in šojah

Stran 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •