Stran 5 od 73 PrvaPrva 1234567891555 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 725

Tema: 308 win.

  1. #41
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    tut js se ne morem čist strinjat s tem, debelina cevi je potrebna predvsem za več serij strelov, pa tut odsun se zmanjša zaradi teže cevi.

  2. #42
    Član od
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    128

    Privzeto

    Dobro, naj bo po vaše...

  3. #43
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    hvala za tako hitro predajo

  4. #44
    Član od
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    128

    Privzeto

    Ni zakaj, samo se mi ne da ukvarjat s tem, tako da raj rečem da imate prav...

  5. #45

    Privzeto

    Pa nimate prav!!!

  6. #46
    Član od
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    128

    Privzeto

    Kdo zdej nima prav Franci?

  7. #47
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    no pa nimamo

  8. #48

    Privzeto

    Citat Rok je objavil: Pokaži objave
    Noma, kateri model točno Sauer 202 imaš? Elegance?
    Jaz imam classic v kalibru .30-06. Na žalost ni še optike da bi sprobal točno. Z merki pa itak ne moreš govorit o tem kako je puška precizna.
    Goiserer..., mislm da je v LOVCU na zadnji platnici ista.. reklama - oglas od F....

  9. #49
    Član od
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    128

    Privzeto

    Ja, tisto ki so imeli na zalogi? Če je to tista, sem jo imel v rokah, in ravno tista puškica me je navdušila da vzamem tudi jaz Sauer.
    Veselo rokovanje z njo želim, krasna puška je in lepo gre v roko,zadevica se človeku res priljubi

  10. #50

    Privzeto

    ja tud men se je nasmehnilo ko sem jo prijel v roko... sam gospa za pultom se ni hotla omehčat in dat kak popust glede na to da sm že kupoval pri njih... zatrjevala je da je to stara zaloga in ziher najnižja cena, pa zadnji kos, pa rezervirana,.... in še in še :icon_: sm se hotu vsaj spogajat za torbo in jermenček... pa je pršu še en stric iz kletnih prostorov in reku da se danes velik hecam... ta isti striček mi pred dvemi dnevi ni znal naštet treh znamk pušk ki jih imajo v vitrini, kaj šele če ima katera šneler (kaj pa je to me je spraševal).... pa še puška je bila v cal 30-06 in kratka cev, kar pa mi ni najbolj ok... no vseeno sem se odloču da jo zaaram in vzamem še daljnogled... letim na bankomat, vmes kličem nekoga ki se mal bol spozna... in glej ga.. ta mi to isto puško za 300 EUR cenej zrihta, Zeissa za 250 cenej, itd.. tko da sem se pred vrati trgovine obrnu in počakal še en teden... aja, pa še zbral sem si lahko cal. in dolžnino cevi...

    trgovci, trgovci...

Stran 5 od 73 PrvaPrva 1234567891555 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •