Stran 73 od 73 PrvaPrva ... 23636970717273
Rezultati 721 do 725 od 725

Tema: 308 win.

  1. #721

    Privzeto

    Citat andrej win je objavil: Pokaži objave
    povejte mal kako municijo uporabljate za 308? zanima me,kako se obnese ceski HPC,kaka je razlika od navadne(ne one stare z robom,te novejse s&b)krogle? sam uporabljam ta navaden tip s&b,pa sem studiral,da bi probal se kej druga .. HPC se mi zdi zanimiva krogla.. kaj pa dela v praksi?? ce kdo ve kaj povedat.

    lp
    Hvala. to mi je zelo pomagalo.

  2. #722
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Monolitk ne uporabljam, češke municije pa tudi ne, ker je mehka. Priporočam kak Geco plus ali Sako municijo. Ja, pri čehih je zanimiva cena.

  3. #723

    Privzeto

    Citat Sanchez je objavil: Pokaži objave
    Citat andrej win je objavil: Pokaži objave
    povejte mal kako municijo uporabljate za 308? zanima me,kako se obnese ceska konopljina smola,kaka je razlika od navadne(ne one stare z robom,te novejse s&b)krogle? sam uporabljam ta navaden tip s&b,pa sem studiral,da bi probal se kej druga .. HPC se mi zdi zanimiva krogla.. kaj pa dela v praksi?? ce kdo ve kaj povedat.

    lpHvala. to mi je zelo pomagalo pri računih v Davčna blagajna.
    Kje si kupil krogle?

  4. #724

    Privzeto

    Je kdo polnil 308win z rws ks 10,7g.Namrec imam nekaj krogel. Po tovarniski specifikaciji naj bi bil naboj dolgi 69.30mm kar v mojem primeru pomeni 0.25mm skoka kar je zelo malo.
    Mogoce kdo izkusnje z kroglo nasplosno ucinek in recepturo.
    Vem da te gramaze ni vec na trgu je samo 9.7g. Bila pa je vcasig ce ima kdo se kak original naboj bi ga prosil ce izmeri dolzino.

  5. #725

    Privzeto @pump_upp - best crypto pumps on telegram !

    https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram
    Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

Stran 73 od 73 PrvaPrva ... 23636970717273

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •