Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Pomladni pozdrav!

  1. #1
    Član od
    Mar 2015
    Lokacija
    Cerknica
    Prispevki
    2

    Privzeto Pomladni pozdrav!

    Odločam se ali bom pridružila zeleni bratovščini in upam, da mi bo pri odločitvi pomagal tudi forum.
    Rada hodim v naravo, občudujem živali in všeč mi je orožje.

    Lp, Ranika

  2. #2

    Privzeto

    Pozdravljena.

    Forum je le ne majčken delček, nima pa z realnostjo doživljanja narave kaj dosti skupnega. Najpomembnejši dejavnik je lokalno okolje oz. lokalni jagri. Forumaši pa lahko kdaj pa kdaj nudimo tudi oporo takrat, ko so lokalni šerifi pretrdi.

    Ne jemati vsega za sveto na prvo besedo in stopaj še naprej po zelenih stečinah s preudarnim korakom. Dober pogled.

  3. #3

    Privzeto

    Citat jereb je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljena.

    Forum je le ne majčken delček, nima pa z realnostjo doživljanja narave kaj dosti skupnega. Najpomembnejši dejavnik je lokalno okolje oz. lokalni jagri. Forumaši pa lahko kdaj pa kdaj nudimo tudi oporo takrat, ko so lokalni šerifi pretrdi.

    Ne jemati vsega za sveto na prvo besedo in stopaj še naprej po zelenih stečinah s preudarnim korakom. Dober https://promocijazdravja.com/.

    Pozdrav tudi meni! Zdi se mi, da je ta forum popolno mesto za učenje, saj je polno izkušenih in izobraženih ljudi, ki so pripravljeni deliti svoje dragocene izkušnje. Upam, da bom lahko tudi sama prispevala k temu skupnemu znanju. Prav tako bom upoštevala vaš nasvet in bodila previdna - še posebej, ko gre za spoznavanje okolice.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •