Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Sauer 100 xt

  1. #1

    Privzeto Sauer 100 xt

    Zanimam se za puško, cena je v rangu tikke in malo dražja od cz 550/557, pa me zanima če jo je kdo že kupil, saj je razmeroma nova na trgu, na internetu pa je bolj malo informacij. Hvala za odgovore

  2. #2

    Privzeto

    Če je še nisi imel v rokah, bi bilo najbolje to to narediš najprej in vidiš kako sploh paše v tvoje roke, ker vsak ima svoje mnenje, zato bo nekaterim zelo ok drugim pa ne. Sam sem najprej puške imel v rokah in naredil ožji izbor, potem pa še enkrat dobro premislil in kupil.

  3. #3

    Privzeto

    Citat robert13 je objavil: Pokaži objave
    Če je še nisi imel v rokah, bi bilo najbolje to to narediš najprej in vidiš kako sploh paše v tvoje roke, ker vsak ima svoje mnenje, zato bo nekaterim zelo ok drugim pa ne. Sam sem najprej puške imel v rokah in naredil ožji izbor, potem pa še enkrat dobro premislil in kupil.
    Sauer, tikka in cz so mi kot ulite, v ožjem izboru je bil tudi steyr mannlicher pro hunter, ki je v istem cenovnem razredu, vendar imam občutek, kot da bi držal kramp v rokah. Trenutno me zanimajo samo še plusi in minusi teh treh pušk

  4. #4
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    CZ je tudi kramp.

  5. #5
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Glede na naveden model je to ČZ in ne CZ.

  6. #6

    Privzeto

    da ne bo pomote, mislil sem na češko zbrojovko, ne na zastavo...

  7. #7

    Privzeto

    Kar se tice prohunterja od Styer-ja sem zasledil da ima problem z sint. kopitom, ki je premehko in se zgodi da pri strelu naleze cev na kopito ter posledicno zmanjsa natancnost. Sam sem kupil model CL II in sem prezadovoljen. Sauer mi pa nekako ni pasala, ne dvomim pa v kvaliteto.

  8. #8

    Privzeto

    Med sauer 101 in 100 je 1000 eur razlike, kar se mi zdi kar sumljivo, da pa ne govorimo o 202 ali 404... iz lastnih izkušenj sem ugotovil, da mi super leži, zaklep teče perfektno, puška je ravno prav težka, sedaj pa iščem še kakšno informacij s terena.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •