Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 32

Tema: Kako do izpita

  1. #21

    Privzeto

    Pomoje ma najbolj gorenjska zrihtano glede izpitov in predavanj!Lovski izpit mi je bil naljažje kar sem kdaj delal v življenju,če si 100% v tem,oziroma te to zanima ni nobenega problema!

  2. #22

    Privzeto

    gorenska regija je zadna naredila ispite lani.zober kdaj si pa delal lovski ispit?

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Ta let, mamo pa taprvi predavanja in izpite hehehe. Zaključek cca 19.4.2008, ko mamo zaključn izpit... 70 ur predavanj in za vsak predmet še ustno al pa pisno pišemo test + zaklučni izpit, kot zgorej omenjeno 19.4.2008. Je pa use res zanimiv pa poučn, tko da ni problema, zahtevajo pa tut določen znanje (ni use tuko po kavbojsk kokr sm brau ene par postov nazaj)!

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    V Grosuplju se začenjajo predavanja v torek, 19. 2.2007 ob 16.30 za Ljubljansko Notranjsko in Postojnsko-Bistriško ZLD. Še en tečaj pa bo letos v Kočevju,
    Marko Gorše, Nadlesk

  5. #25

    Privzeto

    V našem koncu pričnejo 23.2. in ponavadi so predavanja s sprotnimi izpiti po sklopih trajala cca. 2 meseca, potem pa enkrat zaključni izpit.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  6. #26

    Privzeto

    Pred 5 leti!

  7. #27

    Privzeto

    Kako je pa z čuvajskimi izpiti al pa lovski mojster gdo ve?

  8. #28
    Član od
    Jan 2020
    Lokacija
    kras
    Prispevki
    8

    Privzeto

    Lep pozdrav
    Letos pričakujem sprejem v ld,vse v redu,me pa zanuma,ker sem levičar in v družini ni niti enega lev.,in ko bo čas za na strelišče kaj si bom jaz pomagal z neko puško,ki je za desničarja...
    Sigurno se je že kdo srečal s tem.
    Hvala
    L.p.

  9. #29

    Privzeto

    Letos spomladi ti na pristrelitvi tako ali tako ne bo treba streljati, saj še (predvidevam) nimaš svojega orožja, streljajo pa samo tisti, ki ga imajo (namen pristrelitve je preverjanje orožja in strelca.Lahko pa boš oddal kakšen strel, bolj za "dušo". LEvičar lahko brez problema strelja z orožjem desničarj in obratno, najbolj pa moti samo zaklep na kontra strani, ki se ga boš pač malo bolj potrudil odpreti... ko boš uredil orožni list si boš pač kupil puško za levičarje in je problem rešen.

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Boš pa z bokarico ustrelil :D
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •