Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 57

Tema: Savage axis

  1. #41

    Privzeto

    Veliko lovcev, ki tale Forum ne berejo je odličnih strelcev. Mi pošiljajo slike tarč. Najboljša grupa je bila z Zastavo v kal. 270 in Fox kroglo.

  2. #42
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Kako, če si enkrat na tem forumu razlagal da si v Sg-ju v Žančanih poslal 3 kugle skozi isto luknjo?

  3. #43

    Privzeto

    Citat Deerhunter je objavil: Pokaži objave
    Če bi tako poceni puško kupil za recimo pogone, kjer je boljših škoda, bi razumel.
    Ne vem sicer kaj bi na pogonu streljal z 223. Pa razlika med 222 (ki je že v zbirki) in to zadnjo tudi ni takšna, da bi nujno rabil obe. Očitno ga predebela denarnica žuli pa težko sedi.

  4. #44

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    Kako, če si enkrat na tem forumu razlagal da si v Sg-ju v Žančanih poslal 3 kugle skozi isto luknjo?
    Sebe ne smatram za najboljšega strelca tako kot ti. Tebe pa to boli ker je bilo kar nekaj tamkajšnjih lovcev zraven. Pokazal sem pa, da je tudi 6g krogla lahko točna. Lastnik puške ne namreč zelo dvomil.
    Sem pa navedel primer (odgovor Pidogu) kako je tudi zapostavljena puška lahko dobra. Streljal je pa iz stojala (preverjal točnost).
    Last edited by alojz1; 2. September 2015 at 09:09.

  5. #45

    Privzeto

    Ni navedel v katerem kalibru je kupil Axis. Če v 223, ima pa tudi že 222, potem tudi tega ne razumem. Da kupiš dodatno orožje v drugih kalibrih kot jih že imaš oziroma za različne namene je to še razumljivo. Imeti oboje je pa brezveze, razen, če delaš nekakšno zbirko vseh kalibrov.
    Tukaj se že druga debata odpira, meni zadostuje en pravilno izbran kaliber za vse namene in enako tudi ena puška. Na puški imam celo možnost menjave cevi, pa nekako ne najdem upravičenega razloga, da bi kupoval še eno cev. Na drugi strani imajo nekateri celo zbirko orožja. To iz vidika uporabnosti ni smiselno, je pa smiselno v smislu ljubiteljskega zbiranja orožja in kalibrov...

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Ne vem sicer kaj bi na pogonu streljal z 223. Pa razlika med 222 (ki je že v zbirki) in to zadnjo tudi ni takšna, da bi nujno rabil obe. Očitno ga predebela denarnica žuli pa težko sedi.

  6. #46

    Privzeto

    Pozdravljeni!

    No pa smo tam, zakaj se ne "pogovarjam" po forumu.

    Slovenska foušija!!!

    Ja res je, da ne vem kam z denarjem in me sakramensko žuli, ko spim na njem, saj je ne udoben.

    Hvala vsem, za dobronamerne (tako pozitivne kot negativne) predloge, vendar jaz ne bom sodeloval v debati, kjer se govori, koliko denarja ima kdo in kako ga žuli.

    PS lahko pa ga imam manj kot vsi ostali.

    LP

  7. #47

    Privzeto

    Vse kaže, da je Vojaku zmanjkalo argumentov za utemeljitev nakupa.
    Ne bo več sodeloval.
    Krivdo je pa prevalil na nas.
    Pa spraševal je za mnenje. Očitno se ne strinja z nobenim.
    Citat Vojak je objavil: Pokaži objave
    PS lahko pa ga imam manj kot vsi ostali.LP
    Ima pa več pušk kot ostali.
    Last edited by alojz1; 2. September 2015 at 09:41.

  8. #48
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Sebe ne smatram za najboljšega strelca tako kot ti. Tebe pa to boli ker je bilo kar nekaj tamkajšnjih lovcev zraven. Pokazal sem pa, da je tudi 6g krogla lahko točna.
    Še nisem zmagal nobene strelske tekme, tako da nisem niti blizu najboljšim, kar nisem nikoli trdil, to so tvoja predvidevanja/ugotovitve
    Zanimivo je pa res, da ti je to uspelo s tako lahko kroglo, ker za te klasične twiste pri 308win so optimaln krogle od 150-180gr, tebi pa je to uspelo z 100gr( tudi sam sem jo streljal, vendar pod 15mm grupe nisem spravil, tudi kolega z Sako trg22 ne)

  9. #49

    Privzeto

    Citat Vojak je objavil: Pokaži objave
    Slovenska foušija!!!LP
    Verjemi, da ti zadnjega nakupa noben od sodelujočih v debati ne zavida. Torej je to o foušiji čisto zgrešeno.
    Če pa nočeš videti dobronamernih namigov ,katerih je bilo kar precej, je pa le tvoj problem.

  10. #50

    Privzeto

    Noben ti ni "fovš" tistega Axisa. Kdor koli od nas bi ga po ceni za katero se prodaja, lahko kupil, če bi ga želel imeti. Ali pa dva. Drugo pa je, ali je to smisleno z vidika vseh drugih pušk, ki jih že imaš. In, ali je smiselno iz vidika uporabe te nove puške, oziroma za kaj jo bi rabil. Se pravi govorili smo le o smiselnosti nakupa. Če misliš, da je kateri od nas v zmoti, nas prepričaj v nasprotno - temu so forumi namenjeni. Tako pa se, kot sem že večkrat napisal, že vnaprej odločite za nakup, potem pa na forumih iščete potrditev oziroma odobravanje. Če pa kdo podvomi v smiselnost nakupa je pa takoj užaljenost... Zaradi mene lahko imaš 30 pušk. Imam tudi takšne kolege, ki imajo cele zbirke orožja, mene to nič ne moti. Le ne pričakovati, da bom to odobraval, ker sam imam raje eno dobro puško katero dobro obvladam, kot deset pušk, katere ne obvladam tako kot bi jih moral.

    Citat Vojak je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!

    No pa smo tam, zakaj se ne "pogovarjam" po forumu.

    Slovenska foušija!!!

    Ja res je, da ne vem kam z denarjem in me sakramensko žuli, ko spim na njem, saj je ne udoben.

    Hvala vsem, za dobronamerne (tako pozitivne kot negativne) predloge, vendar jaz ne bom sodeloval v debati, kjer se govori, koliko denarja ima kdo in kako ga žuli.

    PS lahko pa ga imam manj kot vsi ostali.

    LP

Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •