Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: Golobi

  1. #21
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Maček se nerad loti goloba. Mislim, da so na delu skobci. Kragulj bi ga odnesel .

  2. #22

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Maček se nerad loti goloba. Mislim, da so na delu skobci. Kragulj bi ga odnesel .
    Se motiš
    Pravi maček bo ujel toliko kolikor bo imel možnosti (v tem primeru 3), napada iz zasede in golobi se ga ne bojijo tako kot skopca.
    Skobec bo ujel enega in ga načel, ostalih ne bo več blizu (nima možnosti za več, pa to tudi ni v njegovi naravi).
    Last edited by alojz1; 9. February 2011 at 11:09.

  3. #23
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    V tem primeru je lahko tudi hermelin. Hermelin živi tudi v urbanem okolju. Vendar najverjetneje bo res muca maca.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #24
    bostjan Guest

    Privzeto

    Pri nas mački prav lepo lovijo grlice tak ta verjemi še kak mu golob tekne če ga le dobi! lahko pa narediš test daj mačku hrano naj malo poje pol pa z šibo pomigaj po travi takoj bo skočil tak ima nagon ker pa ni preganjan pobija dokler je to mogoče sicer ne vsak!
    Imeli mačko ki je ko smo praznili koruzjak pobila in znosla na kup cca 12 miši pa še vedno čakala če še bo kje kakšna da jo ulovi imela tak nagon ! Nekaterega mačka pa lahko miš pohodi pa te bo gledal kot da bi vesoljci hodli okrog njega!

  5. #25
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Moji golobi so celo zimo tarča skobcev in kraguljev, še nikoli nisem videl, da bi jih lovila tudi mačka, ki jih sicer ne manjka.......

  6. #26

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Moji golobi so celo zimo tarča skobcev in kraguljev, še nikoli nisem videl, da bi jih lovila tudi mačka, ki jih sicer ne manjka.......
    Vendar nikoli nimaš v enem napadu tri mrtve in pojedene. (v 20 min.)
    Saj skopci ne lovijo v jatah.

  7. #27
    bostjan Guest

    Privzeto

    Saj pravim odvisno od mačka mi imamo trenutno take okoli da bi jih ptiči in miši lahko odnesli pa nič!Prej pa imeli neusmijeno lovko!
    Tudi njeni predhodniki ubijalci da groza še na piščeta so se spravli!

  8. #28
    bostjan Guest

    Privzeto

    Citat bostjan je objavil: Pokaži objave
    Saj pravim odvisno od mačka mi imamo trenutno take okoli da bi jih ptiči in miši lahko odnesli pa nič!Prej pa imeli neusmijeno lovko!
    Tudi njeni predhodniki ubijalci da groza še na piščeta so se spravli!
    mački ki jih tu omenjam so okrog hiše!
    iz prešnjega posta pa so pri prijatelju malo višje v vasi !
    Toliko da nebi bilo kakega nesporazuma!

  9. #29

    Privzeto

    Dve sliki od včeraj dopoldne sredi Trbovelj
    Goloba ujame in ga načne na mestu. Golob je bil še dolgo živ.

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •