ravnokar sem na fb-ju delil link do prihajajoče dobrodelne tekme za tovariša Janinija.....
nekatere stvari me zelo ganejo,ljudje v stiski sploh tisti ki so nam blizu jih srečujemo čeprav jih ne poznamo vendar si z njimi prisrčno stisnemo roko jih opazujemo od kje jemljejo energijo ko jih udari usoda....ni lepšega občutka ko nekomu pomagaš po svojih močeh tako tovarišu Daniju kot Janiju....
in potem vidim objavo ene od KOLEGIC ki deli sliko kužkov ki so bili ravnokar "rešeni šintarja" v RIJEKI..in kako jih bodo pripeljali k nam ter jih posvojili.... pa mi nekaj ne da miru pripnem link do tekme ter pripis da me zanima koliko delitev ter koliko pomoči bo prijel.....IN ŽE PRVI KOMENTAR KAKO JE TO PROVOKACIJA IN,DA SE TUKAJ POGOVARJAJO TISTI KI IMAJO RADI ŽIVALI IN LJUDI jagrov pa ne.........in naslednji komentar ZAKAJ TA OBJAVA TUKAJ KER TU SE POGOVARJAJO O ŽIVALCAH.......res sem malo piknil-tak sem- ampak ne vem več ali sem še normalen? ne vem več ali sploh razumem ljudi.....zgleda da je z mano nekaj zelo narobe.........pa da ne bo pomote tudi meni ni vseeno ko vidim srno-mladiča na treh nogah ker se pač je falilo in ni bilo krvi....ni mi vseeno ko vidim mladiča ki išče srno katero je prejšnji dan nekdo uplenil zavoljo doseganja plana.....in tudi sam imam, psa žal ne lovskega, ki se mu godi boljše kot meni.....
nekoč mi je prišel na ušesa stavek nekako takole- lovska barve je zelena ker se vse življenje učimo in tudi ko nas zagrebejo smo še vedno zelenci.........
ALI SMO ŠE SPLOH LJUDJE???????????????????????